Splitback Styletto fotel rozkładany

Innovation Living

Splitback Styletto fotel rozkładany
  • Splitback Styletto fotel rozkładany
  • Splitback Styletto fotel rozkładany
  • Splitback Styletto fotel rozkładany
  • Splitback Styletto fotel rozkładany
Innovation Living - Splitback Styletto fotel rozkładany - Fotele Skandynawskie
Innovation Living - Splitback Styletto fotel rozkładany - Fotele Skandynawskie Innovation Living - Splitback Styletto fotel rozkładany - Fotele Skandynawskie Innovation Living - Splitback Styletto fotel rozkładany - Fotele Skandynawskie Innovation Living - Splitback Styletto fotel rozkładany - Fotele Skandynawskie
Cena
3 010,00 zł Brutto
Tkanina
Nóżki
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis
Splitback Styletto fotel rozkładany - fotel stanowi część kolekcji Splitback z nogami typu Styletto. Fotel może stanowić zupełnie niezależny mebel lub być fantastycznym uzupełnieniem sofy Splitback. Za pomocą prostego rozłożenia typu 'klik' i odchylenia siedziska do tyłu powstaje leżanka/szezlong o wymiarach 115x90 cm. Po ostawieniu go do sofy otrzymujemy wielofunkcyjny mebel wypoczynkowy, który możemy modyfikować według naszych potrzeb. 

Fotel rozkładany Splitback Styletto występuje aż w 6 tkaninach i w 3 wykończeniach nóg.
Nogi Styletto są wykonane z drewna dębowego i wykończone na trzy sposoby: jasny naturalny lakier, ciemny lakier i czarne.

Na zdjęciach prezentujemy przykładowe kompozycje tkanin wraz z nogami. Prosimy przy wyborze kombinacji sugerować się nazwą tkaniny, próbką tkaniny i nazwą koloru nóg, a nie zdjęciem  poglądowym fotela, które nie zawsze odpowiada danej kombinacji. Podana cena dotyczy jednego fotela - na niektórych zdjęciach występuje on z sofą, która jest osobnym produktem lub w zestawieniu z drugim takim samym fotelem. 

Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania 6 tygodni. Posiadamy w ofercie całą kolekcję Innovation Living, więc jeśli masz pytania o produkt napisz do nas na info@designzoo.pl.
Zapewnimy darmową dostawę na terenie kraju wraz w gwarancją wniesienia.
Szczegóły produktu
79 cm
90 cm
92 cm całkowita i 58 cm siedzisko
38 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: