Swoon Lounge Petit Swivel Base

Fredericia

Swoon Lounge Petit Swivel Base
  • Swoon Lounge Petit Swivel Base
  • Swoon Lounge Petit Swivel Base
  • Swoon Lounge Petit Swivel Base
  • Swoon Lounge Petit Swivel Base
  • Swoon Lounge Petit Swivel Base
Fredericia - Swoon Lounge Petit Swivel Base - Fotele Skandynawskie
Fredericia - Swoon Lounge Petit Swivel Base - Fotele Skandynawskie Fredericia - Swoon Lounge Petit Swivel Base - Fotele Skandynawskie Fredericia - Swoon Lounge Petit Swivel Base - Fotele Skandynawskie Fredericia - Swoon Lounge Petit Swivel Base - Fotele Skandynawskie Fredericia - Swoon Lounge Petit Swivel Base - Fotele Skandynawskie
Cena
13 260,00 zł
10 873,20 zł Brutto -18%
Tkanina
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Fotel Swoon Lounge Petit do przedłużenie linii Swoon Lounge – kultowego projektu marki Fredericia. Ma podobny kształt, ale bardziej wyprostowaną sylwetkę i jest mniejszy. Jednoczęściowa skorupa łącząca oparcie, siedzisko i podłokietniki jest w pełni tapicerowana i wyposażona nie tylko w siedzisko, ale i poduszkę, która zapewnia jeszcze większy komfort użytkowania.

To niezwykle funkcjonalny projekt, który nadaje się zarówno do przestrzeni publicznych – lobby hotelowego, apartamentów VIP, recepcji, restauracji czy ekskluzywnych barów, jak i do prywatnych salonów lub gabinetów. To fotel w formule zapraszającej do relaksu i odpoczynku.

To projekt duńskiego biura projektowego Space Copenhagen. Dzięki krzywiznom, bujnym i rzeźbionym kształtom, Swoon Lounge Petit odzwierciedla pragnienie autorów, by stworzyć projekt, który pozwala cieszyć się życiem w zwolnionym tempie. 

Fotel występuje w szerokiej gamie tkanin i skór, a jego podstawa jest obrotowa. Istnieje także możliwość zamówienia fotela z nogami wykonanymi z litego drewna w pięciu różnych wykończeniach. 

Szczegóły produktu
85 cm
74 cm
76 cm
44 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: