Swoon Lounge Petit Wood Base

Fredericia

Swoon Lounge Petit Wood Base
  • Swoon Lounge Petit Wood Base
  • Swoon Lounge Petit Wood Base
  • Swoon Lounge Petit Wood Base
  • Swoon Lounge Petit Wood Base
  • Swoon Lounge Petit Wood Base
  • Swoon Lounge Petit Wood Base
Fredericia - Swoon Lounge Petit Wood Base - Fotele Skandynawskie
Fredericia - Swoon Lounge Petit Wood Base - Fotele Skandynawskie Fredericia - Swoon Lounge Petit Wood Base - Fotele Skandynawskie Fredericia - Swoon Lounge Petit Wood Base - Fotele Skandynawskie Fredericia - Swoon Lounge Petit Wood Base - Fotele Skandynawskie Fredericia - Swoon Lounge Petit Wood Base - Fotele Skandynawskie Fredericia - Swoon Lounge Petit Wood Base - Fotele Skandynawskie
Cena
10 480,00 zł
9 432,00 zł Brutto -10%
Tkanina
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Fotel Swoon Lounge Petit do przedłużenie linii Swoon Lounge – kultowego projektu marki Fredericia. Ma podobny kształt, ale bardziej wyprostowaną sylwetkę i jest mniejszy. Jednoczęściowa skorupa łącząca oparcie, siedzisko i podłokietniki jest w pełni tapicerowana i wyposażona nie tylko w siedzisko, ale i poduszkę, która zapewnia jeszcze większy komfort użytkowania.

To projekt duńskiego biura projektowego Space Copenhagen. Dzięki krzywiznom, bujnym i rzeźbionym kształtom, Swoon Lounge Petit odzwierciedla pragnienie autorów, by stworzyć projekt, który pozwala cieszyć się życiem w zwolnionym tempie. 

To niezwykle funkcjonalny projekt, który nadaje się zarówno do przestrzeni publicznych – lobby hotelowego, apartamentów VIP, recepcji, restauracji czy ekskluzywnych barów, jak i do prywatnych salonów lub gabinetów. To fotel w formule zapraszającej do relaksu i odpoczynku.

Fotel występuje w szerokiej gamie tkanin i skór. Nogi fotela są dostępne z litego drewna w pięciu wykończeniach: black lacquered, lacquered oak, smoked oiled oak, oiled oak i lacquered walnut. Prosimy o podanie wybranego wykończenia w komentarzu do zamówienia. Istnieje również możliwość zamówienia fotela w wersji z obrotową podstawą. 

Szczegóły produktu
85 cm
74 cm
76 cm
40 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: