Biurka do biura domowego

W naszej kolekcji znajdziesz biurka do biura domowego, które pomieszczą wszystko, czego potrzebujesz do efektywnego działania w home office. Biurka, które tu zebraliśmy to wyselekcjonowany zbiór projektów najlepszych skandynawskich marek, od projektów klasycznych, przez minimalistyczne po absolutnie designerskie.

Koniecznie zwróć uwagę na prawidłowe dostosowanie wysokości biurka. Do home office szybko się przyzwyczaisz, ale do bólu kręgosłupa na pewno nie. Dlatego pamiętaj, że Twoja sylwetka musi być wyprostowana, nie możesz obciążać kręgosłupa, a po kilku godzinach pracy wciąż powinieneś czuć się komfortowo wstając od biurka. Domowe biuro ma być przecież miejscem, w którym praca to przyjemność, a nie cierpienie.

Niesamowicie ważny jest więc wybór odpowiedniego biurka. Biuro domowe przy ławie w salonie lub stoliku w kuchni odpada. Siedzenie w wymuszonej pozycji przez długi czas sprawi, że Twój kręgosłup się na Ciebie obrazi. Postaw na biurko z prawdziwego zdarzenia. W zależności od tego ile mamy miejsca, może to być na przykład duże i estetyczne biurko CPH 90 marki HAY albo eleganckie i designerskie biurko Palette od &Tradition.

Ciekawym rozwiązaniem są też zestawy biurowe marki String – minimalistyczne i funkcjonalne połączenia biurek i słynnych regałów świetnie nadadzą się zwłaszcza do niewielkich pomieszczeń. To nie tylko estetyczne i designerskie rozwiązanie – regały String dają nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni. Świetnie nadają się także do pokoików dziecięcych.

Biurka

Biurka

BESTSELLERY