Plakaty z motywem japońskim

Plakaty japońskie

Plakaty japońskie to kategoria, w której królują wzory delikatne, barwne i niezwykłe. Świetnie nadadzą się do wnętrz, którym chcemy nadać orientalnego stylu. Doskonale sprawdzą się także we wnętrzach minimalistycznych, tworząc razem modny styl japandi.

Plakaty z motywem japońskim powstały przy współpracy z takimi japońskimi artystami jak Taguchi Tomoki, Ohara Koson, Watanabe Seitei czy Ayako Kubo. Znajdziemy tu subtelne i delikatne linie, pastelowe kolory, ale także mocne i wyraziste plakaty. Japonia jest wielobarwna i zróżnicowana – tak jak proponowane przez nas dzieła.

Japońskie plakaty autorstwa Ayako Kubo tworzą całą serię motywów silnie kojarzących się z krajem kwitnącej wiśni. Mamy tu między innymi Matsuri, czyli kimono, Ikura, czyli ikrę, a także kilka grafik przedstawiających ryby i kury. Wszystko to może stworzyć spójną kompozycję na ścianie lokalu czy też mieszkania. Ohara Koson to z kolei niezwykle subtelne i kobiece grafiki przedstawiające kwiaty i naturę, jak choćby Kwitnący kwiat lotosu czy Kwiat irysa.

Japonia - plakaty

Jeżeli chcesz dodać ścianom trochę koloru, z pewnością spodobają Ci się wzorzyste plakaty japońskie autorstwa Watanabe Seitei, a jeżeli szukasz bardziej minimalistycznych wzorów, ale wciąż w japońskim stylu, koniecznie przyjrzyj się pracom Taguchi Tomoki. Postaw na orientalne plakaty. Japonia w sercu Europy z nimi jest możliwa!

Japońskie

Japońskie

Pokazano 1-16 z pozycji

Pokazano 1-16 z 46 pozycji

BESTSELLERY