Kabino Sideboard

Normann Copenhagen

Kabino Sideboard
  • Kabino Sideboard
  • Kabino Sideboard
  • Kabino Sideboard
  • Kabino Sideboard
  • Kabino Sideboard
Normann Copenhagen - Kabino Sideboard - Komody Skandynawskie
Normann Copenhagen - Kabino Sideboard - Komody Skandynawskie Normann Copenhagen - Kabino Sideboard - Komody Skandynawskie Normann Copenhagen - Kabino Sideboard - Komody Skandynawskie Normann Copenhagen - Kabino Sideboard - Komody Skandynawskie Normann Copenhagen - Kabino Sideboard - Komody Skandynawskie
Cena
3 609,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Kabinet Sideboard - bufet od Normann Copenhagen zaprojektowany przez Simona Legalda to nowoczesny, lecz nie onieśmielający kredens, przy którym Ty i Twoi goście będziecie czuli się dobrze. 
Kabinet Sideboard przez bardzo prostą formę, aluminiowe drzwiczki z otwartymi klamkami ma dość industrialno-biurowy charakter, bardzo umiejętnie zbalansowany jesionem. Subtelne wstawki z surowego drewna ocieplają bufet i sprawiają, że Kabinet Sideboard z biurowej szafki staję się wyrafinowanym elementem salonu. Uroku oraz niezobowiązującego charakteru dodają ponadto ażurowe drzwiczki, dzięki którym mamy zapewnioną stałą cyrkulację powietrza, a bufet możemy dodatkowo śmiało wykorzystać jako szafkę RTV i ukryć w niej mało estetyczne dekodery i kable.

Bryła bufetu jest zrobiona z płyty MDF i posadowiona jest na nózkach z litego jesionu. Kabinet Sideboard dostępny jest w dwóch opcjach kolorystycznych oraz pięciu rozmiarach, wszystkie dostępne na zamówienie w Designzoo.

Zapewnimy darmowy transport powyżej kwoty zakupu 300 złotych. Przypominamy, że posiadamy w ofercie całą kolekcję Normann Copenhagen. W razie pytań prosimy o kontakt na info@designzoo.pl

Szczegóły produktu
601040
61 cm
42 cm
114 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: