RABA Sideboard

dk3

RABA Sideboard
  • RABA Sideboard
  • RABA Sideboard
  • RABA Sideboard
  • RABA Sideboard
  • RABA Sideboard
  • RABA Sideboard
dk3 - RABA Sideboard - Komody Skandynawskie
dk3 - RABA Sideboard - Komody Skandynawskie dk3 - RABA Sideboard - Komody Skandynawskie dk3 - RABA Sideboard - Komody Skandynawskie dk3 - RABA Sideboard - Komody Skandynawskie dk3 - RABA Sideboard - Komody Skandynawskie dk3 - RABA Sideboard - Komody Skandynawskie
Cena
22 900,00 zł Brutto
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Przepiękna i bardzo minimalistyczna komoda RABA o bardzo eleganckim wyglądzie to projekt duńskiej marki dk3. To projekt Rainera Bachschmida – niemieckiego projektanta, który na co dzień mieszka w Szwajcarii. Komoda RABA powstała w 2009 roku i od tamtej pory zachwyca. 

RABA sideboard może być zamontowana na ścianie lub postawiona na podłodze. Wówczas umiejscowiona jest na dwóch smukłych i eleganckich nóżkach ze stali lakierowanej bezbarwnie lub ze stali malowanej proszkowo na czarno. 

RABA sideboard dk3 wyróżnia się nie tylko jakością wykonania, ale także pomysłowością. Drzwi i szuflady wykonane są z jednego kawałka drewna i nie posiadają żadnych ozdób i uchwytów. W wyniku tego front wygląda jak jedna całość, a my otrzymujemy nietuzinkowy produkt, który w piękny sposób eksponuje naturalne cechy drewna. Dodatkowej lekkości nadają projektowi skośne krawędzie drzwi i szuflad.

Komoda RABA ma cztery drzwi i jest wyposażona w jedną wstępnie zainstalowaną półkę w każdej z czterech komór. Możliwe jest zastąpienie jednych lub więcej drzwi maksymalnie trzema szufladami w każdej komorze. W takim wypadku prosimy o uwzględnienie tego w komentarzu.

Dodatkowo prosimy napisać w komentarzu do zamówienia czy komoda ma być z nóżkami czy bez, a jeżeli z nóżkami, to w jakim wykończeniu. Prezentowane wykończenie to wild oak. Istnieje również możliwość zamówienia komody w wykończeniu oak, smoked oak i walnut. W sprawie wyceny tych wariantów prosimy o kontakt na info@designzoo.pl

Szczegóły produktu

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: