AAC 27

HAY

AAC 27
  • AAC 27
  • AAC 27
  • AAC 27
  • AAC 27
  • AAC 27
HAY - AAC 27 - Krzesła Skandynawskie
HAY - AAC 27 - Krzesła Skandynawskie HAY - AAC 27 - Krzesła Skandynawskie HAY - AAC 27 - Krzesła Skandynawskie HAY - AAC 27 - Krzesła Skandynawskie HAY - AAC 27 - Krzesła Skandynawskie
Cena
1 629,00 zł Brutto
Wykończenie
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

AAC 27 – doskonała i niezwykle estetyczna propozycja z serii AAC. Krzesła projektowane przez markę HAY zachwycają swym minimalizmem i nie pozwalają przejść obok siebie obojętnie. Świetnie sprawdzają się zarówno w przestrzeni biurowej, jak i domowej.

HAY to producent, który na pierwszym miejscu stawia międzynarodowy charakter i design, który zaspokaja potrzeby współczesnego świata. Krzesło AAC 27 jest kolejnym przykładem projektu wychodzącego naprzeciw idei marki – tworzenia prostego, funkcjonalnego i estetycznego dzieła we współpracy z utalentowanymi projektantami.

Podobnie, jak pozostałe propozycje z rodziny AAC, krzesła AAC 27 są funkcjonalne i wszechstronne. Dodatkowo, temu projektowi nadano bardziej formalny wyraz. To za sprawą czteronożnej podstawy ze stali polerowanej lub malowanej proszkowo. Nóżki mogą być czarne, białe lub chromowe i wybór ten nie wpływa na cenę produktu. Powłoka dostępna jest w pełnym tapicerowaniu w wielu tkaninach i skórach.

Prezentujemy tutaj trzy przykładowe wersje krzesła, w tym wersję różową w pierwszej, najtańszej grupie cenowej oraz wersję skórzaną z najdroższej grupy. W sprawie wyceny innych wersji tapicerowanego siedziska prosimy o kontakt na info@designzoo.pl

Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania 8 tygodni. Przypominamy, że posiadamy w sprzedaży całą kolekcję duńskiej marki Hay - wszelkie zapytania o produkty prosimy kierować pod adres info@designzoo.pl.

Szczegóły produktu
79 cm
59 cm
52 cm
46 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: