Aloe Chair

Wendelbo

Aloe Chair
  • Aloe Chair
  • Aloe Chair
Wendelbo - Aloe Chair - Krzesła Skandynawskie
Wendelbo - Aloe Chair - Krzesła Skandynawskie Wendelbo - Aloe Chair - Krzesła Skandynawskie
Cena
6 790,00 zł Brutto
Tkanina
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Fotel Aloe Chair, jak sama nazwa wskazuje, nawiązuje swoim kształtem do aloesu. To absolutnie innowacyjny projekt marki Wendelbo, który jest niezwykle wygodny. Inspirowana eleganckim liściem aloesu skorupa fotela zawiera nietuzinkowe krzywizny, które dodają projektowi lekkości i uroku.

Siedzisko, za sprawą przemyślanej konstrukcji, jest lekko zawieszone na stalowej ramie. Dzięki temu ten solidny projekt nabiera dodatkowej lekkości wyrazu. Stelaż wykonano ze stali, litego drewna i MDF. Siedzisko wypełnione jest poliuretanową pianką o wysokiej sprężystości, a dla zwiększenia wygody i komfortu użytkowania, u góry umieszczono także pokrycie z miękkiego włókna.

W kolekcji Wendelbo znajdują się zarówno meble do użytku prywatnego, jak i te doskonałe do użytku publicznego. Przykładem jest właśnie fotel Aloe Chair, który doskonale odnajdzie się w każdej przestrzeni. Trwała estetyka, pasja do projektowania i wysokie standardy jakości sprawiają, że kolekcja mebli Wendelbo jest wyjątkowa i ponadczasowa.

Wendelbo to duńska marka, która pielęgnuje tradycję skandynawskiego rzemiosła od trzech pokoleń i ożywia innowacyjne i klasyczne projekty, osadzone w nowoczesnym i współczesnym kontekście. Projektowane przez nich meble charakteryzują się silną identyfikacją wizualną, funkcjonalnością i komfortem. Wszystko to z dbałością o drobne szczegóły, które robią wielką różnicę.

Aloe Chair jest dostępny w wielu rodzajach tkanin. Prezentowana tu cena jest przykładowa dla tkanin fabric 4 (Monta i Remix). Po więcej szczegółów i informacji zapraszamy do kontaktu na info@designzoo.pl

Produkt na zamówienie. Wydłużony czas oczekiwania na produkt. 

Szczegóły produktu
93.5 cm
74 cm
79 cm
40 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: