Beetle chair - podstawa black chrome Conic

Gubi

Beetle chair -  podstawa black chrome Conic
  • Beetle chair -  podstawa black chrome Conic
  • Beetle chair -  podstawa black chrome Conic
Gubi - Beetle chair -  podstawa black chrome Conic - Krzesła Skandynawskie
Gubi - Beetle chair -  podstawa black chrome Conic - Krzesła Skandynawskie Gubi - Beetle chair -  podstawa black chrome Conic - Krzesła Skandynawskie
Cena
1 585,00 zł Brutto
Kolor
na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Wraz z wprowadzeniem nie tapicerowanego krzesła Beetle, kolekcja zakwitła serią krzeseł z nieograniczonymi możliwościami. Fotel Beetle nie jest już tylko tapicerowanym krzesłem, ale jest również dostępny z polipropylenową skorupą z tworzywa sztucznego, dzięki czemu ma lżejszy wygląd i wyróżnia się wytrzymałością w niższej cenie. Delikatna, matowa faktura krzesła zapewnia miękkość w dotyku, dzięki czemu uzyskuje wyjątkowy komfort siedzenia. Dzięki szerokiemu spektrum opcji kolorystycznych i bazowych, nie tapicerowany Beetle jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla przestrzeni formalnych, jak i nieformalnych. Połącz i dopasuj siedem harmonijnych kolorów, aby stworzyć osobistą ekspresję.

Inspiracja fotela Beetle została znaleziona w świecie owadów, ponieważ GamFratesi dokładnie przygląda się anatomii, estetyce i ruchowi chrząszcza. Konstrukcja krzesła reinterpretuje charakterystyczne elementy sekcji chrząszczy: kształt, muszle, szwy, sztywne na zewnątrz i miękkie wewnątrz.

Czas realizacji: 3-5 tygodni

Szczegóły produktu
10024256
87 cm
56 cm
58 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: