Beetle chair - podstawa black Conic

Gubi

Beetle chair - podstawa black Conic
  • Beetle chair - podstawa black Conic
  • Beetle chair - podstawa black Conic
Gubi - Beetle chair - podstawa black Conic - Krzesła Skandynawskie
Gubi - Beetle chair - podstawa black Conic - Krzesła Skandynawskie Gubi - Beetle chair - podstawa black Conic - Krzesła Skandynawskie
Cena
1 285,00 zł Brutto
Kolor
na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Beetle chair to kolejna propozycja marki Gubi. Jeżeli oczekujesz nieograniczonych możliwości, wyjątkowego desginu i komfortu, odpowiedzią jest właśnie Beetle. Gubi w swoich nietuzinkowych projektach dąży do perfekcji z odwagą i pasją.

Takie jest Beetle chair. Nie jest ono już tylko tapicerowanym krzesłem. Dostępny jest także z polipropylenową skorupą z tworzywa sztucznego. Od teraz więc krzesło Beetle Gubi ma lżejszy wygląd i wyróżnia się niespotykaną wytrzymałością w niższej cenie. 

Uzyskaj wyjątkowy komfort siedzenia, dzięki matowej fakturze, która zapewnia miękkość w dotyku krzesła Beetle. Gubi gwarantuje szerokie spektrum opcji kolorystycznych i bazowych, dlatego Beetle chair nadaje się zarówno do przestrzeni formalnych, jak i nieformalnych. Połącz i dopasuj siedem harmonijnych kolorów, aby stworzyć osobistą ekspresję.

Krzesło Beetle zaprojektowało studio GamFratesi. Projektanci uważnie obserwują świat owadów, który jest inspiracją dla Gubi chair. Istotna jest tu anatomia chrząszcza, w której znaczenie ma każdy, nawet najmniejszy element. Dlatego krzesło Beetle jest jednocześnie piękny i funkcjonalny. Krzesło stanowi swoistą reinterpretację cech tego wyjątkowego owada.

Czas realizacji: 3-5 tygodni

Szczegóły produktu
10024254
87 cm
56 cm
58 cm
43.5 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: