Coco dining chair

Gubi

Coco dining chair
  • Coco dining chair
  • Coco dining chair
  • Coco dining chair
  • Coco dining chair
  • Coco dining chair
  • Coco dining chair
  • Coco dining chair
Gubi - Coco dining chair - Krzesła Skandynawskie
Gubi - Coco dining chair - Krzesła Skandynawskie Gubi - Coco dining chair - Krzesła Skandynawskie Gubi - Coco dining chair - Krzesła Skandynawskie Gubi - Coco dining chair - Krzesła Skandynawskie Gubi - Coco dining chair - Krzesła Skandynawskie Gubi - Coco dining chair - Krzesła Skandynawskie Gubi - Coco dining chair - Krzesła Skandynawskie
Cena
2 250,00 zł Brutto
na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Krzesło Coco jest zaprojektowane przez OEO Studio z myślą o stworzeniu charyzmatycznego projektu sygnatury, który zapewnia wysoki poziom komfortu. Krzesło opiera się na przemysłowej prostocie, modzie i Bauhausie, ale inspiracja projektem pochodzi z chęci stworzenia prostego, ale eleganckiego krzesła z minimalnym wykorzystaniem materiałów i narzędzi bez uszczerbku dla wyglądu i charakteru. Rezultatem jest postindustrialny wygląd, który jest równoważony elegancką sylwetką krzesła, gdzie miękkie krzywe tworzą kobiecy i zabawny akcent. Kobieca ekspresja jest tym, co nadało temu fotelowi nazwę Coco, która jest wypełniona charakterem i zawiera wiele odniesień.

Krzesło ma swoją niepowtarzalną osobowość i przyjazny wygląd, dzięki czemu naturalnie miesza się w różne ustawienia, od oszczędnych ambiwalencji po wspaniałe i wyrafinowane wszechświaty. Wysoki poziom komfortu jest, między innymi, wyrażony w krzywym kształcie oparcia, który obejmuje i odciąga tył siedzącego na krześle. Konstrukcja pozwala również, aby krzesło było zarówno zabawne, jak i głośne, bardziej wyrafinowane i eleganckie, co nadaje fotelowi niemal ludzki charakter, czyni go bardzo rozpoznawalnym.

W związku z szerokim wyborem tkanin obiciowych, zakup krzesła nie może odbyć się bezpośrednio przez stronę internetową. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami w celu wyboru tkaniny oraz uzyskaniu właściwej ceny dla wymarzonego krzesła.

Cena podana na stronie dotyczy krzesła w obiciu z pierwszej grupy cenowej do której wchodzą takie tkaniny jak Eros, Hot Madison, Tempt, Messenger, Fame Hybrid.


Czas realizacji zamówienia wynosi od 5 do 7 tygodni.

Pamiętaj, że jeżeli nie możesz odnaleźć któregoś przedmiotu z marki Gubi w naszym sklepie internetowym, odezwij się do nas. Posiadamy w swojej ofercie wszystkie dostępne produkty tej marki!


Szczegóły produktu
10528
80 cm
51 cm
52 cm
45 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: