Drawn HM4 chair w. armrest

&Tradition

Drawn HM4 chair w. armrest
  • Drawn HM4 chair w. armrest
&Tradition - Drawn HM4 chair w. armrest - Krzesła Skandynawskie
Cena
5 200,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Drawn HM4 chair w. armrest

Drawn HM4 chair to klasyczny przykład duńskiego designu. Projekt powstał w 1956 roku, a jego twórcami jest słynny duet projektantów Hvidt & Mølgaard. To jeden z wzorów z ubiegłego wieku, który powrócił do produkcji dzięki &Tradition. Tutaj w wersji z podłokietnikami.

Wyjątkowe i designerskie krzesło Drawn oparte jest na tradycyjnych technikach rzemieślniczych. Wykonano je z materiałów organicznych, dzięki czemu nadaje charakteru i stylu każdej przestrzeni.

Krzesło Drawn HM4 wykonano z toczonego i frezowanego litego drewna z profilowanym oparciem. Siedzisko jest ręcznie tkane z naturalnego, papierowego sznurka o długości ponad 100 metrów. To sprawia, że jest ono nie tylko wytrzymałe, ale i wygodne.

Hvidt & Mølgaard to jedni z pionierów duńskiego designu w latach 50. XX wieku. Znacznie przyczynili się do rozwoju uprzemysłowienia produkcji mebli. To oni wprowadzili produkty, które były łatwe do wyprodukowania na masową skalę.

Niektóre z najważniejszych dzieł Hvidt & Mølgaard, w tym pełne elegancji krzesło Drawn, są teraz ponownie wydawane przez & Tradition.

Wykończenie drewna w dwóch opcjach:  White Oiled Oak oraz Oiled Walnut

Wymiary: 
wysokość: 78cm,
szerokość: 59cm,
głębokość: 54cm,
wysokość siedziska: 46cm,
glębokość siedziska: 49cm

Waga:
Walnut: 5.5 kg, Oak: 6.0 kg

Produkt na zamówienie.

W ofercie posiadamy wszystkie produkty marki &Tradition. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania o kolekcję tej marki prosimy o kontakt pod adresem info@designzoo.pl.

Szczegóły produktu
14040088
78 cm
59 cm
54 cm
46 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: