Form Chair oak

Normann Copenhagen

Form Chair oak
  • Form Chair oak
  • Form Chair oak
  • Form Chair oak
Normann Copenhagen - Form Chair oak - Krzesła Skandynawskie
Normann Copenhagen - Form Chair oak - Krzesła Skandynawskie Normann Copenhagen - Form Chair oak - Krzesła Skandynawskie Normann Copenhagen - Form Chair oak - Krzesła Skandynawskie
Cena
1 115,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Form Chair - krzesło od Normann Copenhagen, zaprojektowane przez duńczyka Simona Legalda jest częscią rodziny mebli FORM. 
Siedzisko krzesła Form Chair jest wykonane z najwyższej jakości plastiku i jest dobrze wyprofilowane, aby zapewnić wysoki komfort siedzenia.
Bardzo charakterystyczne dla krzesła Form Chair są plastikowe rękawki na nogach krzeseł, które zdają się wprost wyrastać z siedzisk oraz dają spójny wyraz całej serii mebli FORM.
Uniwersalny design jest ogromnym atutem krzeseł Form Chair, dającym szerokie pole manewru przy aranżowaniu krzeseł we wnętrzu. 
Form Chair to minimalistyczna kolekcja, powściągliwa lecz ekspresyjna, która odnajduje się zarówno w przestrzeniach publicznych jak i w domowym zaciszu. 

Produkt dostępny na zamówienie. Czas realizacji zamówienia to 2-4tygodnie. 

Form Chair dostępne jest w sześciu kolorach, a stelarz krzesła może być wykonany  dębu, orzecha lub stali.

Przypominamy, że posiadamy w ofercie całą kolekcję Normann Copenhagen. W razie pytań prosimy o kontakt na info@designzoo.pl

Szczegóły produktu
602819
80 cm
48 cm
52 cm
Materiał: plastik, drewno dębowe.
44 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: