Gent Dining Chair

Gubi

Gent Dining Chair
  • Gent Dining Chair
  • Gent Dining Chair
  • Gent Dining Chair
  • Gent Dining Chair
Gubi - Gent Dining Chair - Krzesła Skandynawskie
Gubi - Gent Dining Chair - Krzesła Skandynawskie Gubi - Gent Dining Chair - Krzesła Skandynawskie Gubi - Gent Dining Chair - Krzesła Skandynawskie Gubi - Gent Dining Chair - Krzesła Skandynawskie
Cena
4 310,00 zł Brutto
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis
Krzesło Gent Dining Chair zaprojektowane przez duet projektowy GamFratesi charakteryzuje się sprzecznością między skandynawską elegancją a włoskimi dynamicznymi liniami. Silnie połączony z krzesłem Masculo, nowy fotel Gent Dining wyróżnia się wyrazistym oparciem, wyrażającym niemal agresywną męskość, jednocześnie będąc łagodnym i obejmującym.
Krzesło Gent Dining posiada zabawną równowagę pomiędzy formalnością a kaprysem, oferując nowoczesny akcent na klasycznym krześle jadalnym, które przywołuje obraz z lat 50. XX wieku.
Jego wygląd jest w końcu lekki i prosty - i bez podłokietników, krzesło Gent Dining jest praktyczne wokół stołu w restauracjach i domach prywatnych.

W związku z szerokim wyborem tkanin obiciowych, zakup krzesła nie może odbyć się bezpośrednio przez stronę internetową. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami w celu wyboru tkaniny, drewna oraz mosiężnego wykończenia.

Cena podana na stronie dotyczy krzesła w obiciu z pierwszej grupy cenowej, drewno Smoked Oak Matt Lacqered lub Oak Oiled.


Czas realizacji zamówienia wynosi od 5 do 7 tygodni.

Pamiętaj, że jeżeli nie możesz odnaleźć któregoś przedmiotu z marki Gubi w naszym sklepie internetowym, odezwij się do nas. Posiadamy w swojej ofercie wszystkie dostępne produkty tej marki!
Szczegóły produktu
78 cm
49 cm
52 cm
46 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: