Krzesło Beetle Wood base - nietapicerowane

Gubi

Krzesło Beetle Wood base - nietapicerowane
  • Krzesło Beetle Wood base - nietapicerowane
  • Krzesło Beetle Wood base - nietapicerowane
  • Krzesło Beetle Wood base - nietapicerowane
Gubi - Krzesło Beetle Wood base - nietapicerowane - Krzesła Skandynawskie
Gubi - Krzesło Beetle Wood base - nietapicerowane - Krzesła Skandynawskie Gubi - Krzesło Beetle Wood base - nietapicerowane - Krzesła Skandynawskie Gubi - Krzesło Beetle Wood base - nietapicerowane - Krzesła Skandynawskie
Cena
1 785,00 zł Brutto
Kolor
Nóżki
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis
Krzesło Beetle Wood base - nietapicerowane

Wraz z wprowadzeniem nie tapicerowanego krzesła Beetle, kolekcja zakwitła serią krzeseł z nieograniczonymi możliwościami. 

Beetle Dining Chair - un-Upholstered - to krzesło z wykonanym z polipropylenu siedziskiem i oparciem, dzięki czemu ma lżejszy wygląd i wyróżnia się wytrzymałością w niższej cenie. Delikatna, matowa faktura krzesła zapewnia miękkość w dotyku, dzięki czemu uzyskuje wyjątkowy komfort siedzenia. Dzięki szerokiemu spektrum opcji kolorystycznych i bazowych, Beetle jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla przestrzeni formalnych, jak i nieformalnych. Połącz i dopasuj siedem harmonijnych kolorów oraz kolorów drewnianych nóżek, aby stworzyć osobistą ekspresję.

Inspiracja fotela Beetle została znaleziona w świecie owadów, ponieważ GamFratesi dokładnie przygląda się anatomii, estetyce i ruchowi chrząszcza. Konstrukcja krzesła reinterpretuje charakterystyczne elementy sekcji chrząszczy: kształt, muszle, szwy, sztywne na zewnątrz i miękkie wewnątrz.

Krzesło można skonfigurować wybierając :
Kolor siedziska: Black, Dark Green, Dark Pink, New Beige, Smoke Blue, Sweet Pink, Soft white 
Podstawę/nogi: Antique Brass, Black Chrome, Brass Semi Matt, Chrome, Black Matt
prezentowane wersje mają w zestawie filcowe podkładki na nóżki.

Prezentowane zdjęcia są przykładami kombinacji. Krzesło występuje również w wersji z tapicerowanym siedziskiem, całkowicie tapicerowanym przodem, lub całkowicie tapicerowanym całym krzesłem.

Czas realizacji: 3-5 tygodni

Pamiętaj, że u nas zamówisz wszystkie produkty marki GUBI. Jeśli nie znalazłeś tego, czego szukasz lub masz dodatkowe pytania na temat produktu, skontaktuj się z nami na info@designzoo.pl
Szczegóły produktu
10024373
87 cm
52 cm
55 cm
43 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: