Nova Chair

Mater Design

Nova Chair
  • Nova Chair
  • Nova Chair
  • Nova Chair
  • Nova Chair
  • Nova Chair
  • Nova Chair
Mater Design - Nova Chair - Krzesła Skandynawskie
Mater Design - Nova Chair - Krzesła Skandynawskie Mater Design - Nova Chair - Krzesła Skandynawskie Mater Design - Nova Chair - Krzesła Skandynawskie Mater Design - Nova Chair - Krzesła Skandynawskie Mater Design - Nova Chair - Krzesła Skandynawskie Mater Design - Nova Chair - Krzesła Skandynawskie
Cena
1 199,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Nova Chair - krzesło od Mater, zaprojektowane przez renomowane, duńskie studio ARDE. 
Krzesło z forniru bukowego, powstałego w procesie upcyklingu, czyli tak zwanym procesie przetwarzania odpadu w celu ulepszania właściwości i podniesienia parametrów materiału pierwotnego. Recyklingowany materiał jest tym samym pełnowartościowym surowcem, pomaga zredukować tym samym ilość odpadów jak i ilość materiałów wykorzystywanych w produkcji pierwotnej. 
Nazwa krzesła Nova odwołuje się do innowacyjnej techniki gięcia forniru metodą 3D, która pozwala na  formowanie forniru w niemalże dowolnym, organicznym kształcie. Dzięki temu, projektanci mają ogromne pole do popisu i starają się wyprofilować krzesło aby zmaksymalizować komfort siedzenia. 
Krzesło Nova możemy ponadto, bezpiecznie układać w stosach po 6 sztuk, co jest bardzo komfortowe w przypadku ewentualnej przeprowadzki lub podczas codziennego sprzątania. 

Krzesło Nova Chair ma zgrabną sylwetkę, minimalistyczny i organiczny design oraz niezwykle lekką formę i idealnie sprawdzi się w jadalni, a nawet na salach konferencyjnych.

Produkt dostępny na zamówienie. 

Zapewnimy darmowy transport powyżej kwoty zakupu 300 złotych. Przypominamy, że posiadamy w ofercie całą kolekcję Mater Design.
W razie pytań prosimy o kontakt na info@designzoo.pl

Szczegóły produktu
78 cm
54 cm
49 cm
45 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: