Rely HW8

&Tradition

Rely HW8
  • Rely HW8
  • Rely HW8
  • Rely HW8
  • Rely HW8
  • Rely HW8
&Tradition - Rely HW8 - Krzesła Skandynawskie
&Tradition - Rely HW8 - Krzesła Skandynawskie &Tradition - Rely HW8 - Krzesła Skandynawskie &Tradition - Rely HW8 - Krzesła Skandynawskie &Tradition - Rely HW8 - Krzesła Skandynawskie &Tradition - Rely HW8 - Krzesła Skandynawskie
Cena
2 200,00 zł
1 760,00 zł Brutto -20%
Model
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Krzesło Rely marki &Tradition to certyfikowany i wyjątkowo przyjazny środowisku projekt. Jego siedzisko wykonane jest w 100% z pochodzącego z recyklingu polipropylenu, z dodatkiem włókna szklanego. Podstawa krzesła zaś wykonana jest ze stali.

To projekt Hee Wellinga, charakteryzujący się prostym wyglądem i ergonomiczną konstrukcją. Krzesło Rely zdecydowanie uosabia więc charakterystyczne dla Wellinga połączenie minimalizmu i praktyczności. Krzesło występuje w szerokiej gamie kolorystycznej.

&Tradition to marka, która z powodzeniem łączy to, co współczesne z tym, co tradycyjne. Projekty powstają z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Marka od lat współpracuje z młodymi projektantami, którzy z poszanowaniem historii tworzą przyszłe klasyki.

Rely Chair występuje w wielu wykończeniach i opcjach. Prezentowany tutaj produkt to wersja z w pełni tapicerowanym siedziskiem, a także z metalowymi nóżkami. W ofercie posiadamy także w pełni plastikowe siedzisko, siedzisko plastikowe z miękką, tapicerowaną poduszką, siedzisko tapicerowane z dodatkową poduszką, a także siedzisko tapicerowane z dodatkową poduszką w innym kolorze. Jeżeli chodzi o podstawy, posiadamy także krzesło z podstawą obrotową, z podstawą obrotową wracającą do pozycji wyjściowej, a także z podstawą na kółkach.

Szczegóły produktu
82 cm
47 cm
55 cm
48 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: