September Dining Chair

Ox denmarq

September Dining Chair
  • September Dining Chair
Ox denmarq - September Dining Chair - Krzesła Skandynawskie
Cena
3 029,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

September Dining Chair - piękne krzesło jadalniane, projektu Dennisa Marquarta, w którym siedzisko wykonane jest ze skóry garbowanej roślinnie, a nogi są ze stali malowanej proszkowo. 
Garbarbowanie roślinne jest ekskluzywnym sposobem obróbki skóry ze względu na czasochłonny proces technologiczny (30dni) oraz surowce potrzebne do zabezpieczenia skóry przed gniciem. W obecnych czasach najpopularniejszą metodą obróbki skóry, jest garbowanie chromowe, które jest znacznie, bo aż 15-stokrotnie szybszą metodą, jednak jest też znacznie bardziej szkodliwa dla naszego zdrowia ze względu na rakotwórczy chrom, który wnika do naszego organizmu przez skórę. Cały proces odbywa się ręcznie z pomocą wykwalifikowanych rzemieślników. 

Należy pamiętać, że skora to materiał pochodzenia organicznego, gdzie żaden fragment nie jest sobie równy, a wszelkie niedoskonałości dodają skórze jedynie urody. Średnia grubość 3mm.

Krzesło jest dostępne w trzech kolorach : czarny, mocca oraz koniakowym.

Produkt dostępny na zamówienie. Czas realizacji zamówienia 2-4tyg.

Posiadamy w ofercie całą kolekcję marki Ox denmarq, więc jeśli nie znalazłeś produktu, którego szukałeś lub masz pytania do kolekcji skontaktuj się z nami na info@designzoo.pl
Szczegóły produktu
80 cm
48 cm
54 cm
3 mm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: