Series 7TM chair 3107 coloured ash

Fritz Hansen

Series 7TM chair 3107 coloured ash
  • Series 7TM chair 3107 coloured ash
  • Series 7TM chair 3107 coloured ash
  • Series 7TM chair 3107 coloured ash
  • Series 7TM chair 3107 coloured ash
Fritz Hansen - Series 7TM chair 3107 coloured ash - Krzesła Skandynawskie
Fritz Hansen - Series 7TM chair 3107 coloured ash - Krzesła Skandynawskie Fritz Hansen - Series 7TM chair 3107 coloured ash - Krzesła Skandynawskie Fritz Hansen - Series 7TM chair 3107 coloured ash - Krzesła Skandynawskie Fritz Hansen - Series 7TM chair 3107 coloured ash - Krzesła Skandynawskie
Cena
1 730,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Series 7TM chair 3107 coloured ash 

Seria 7™ zaprojektowana przez Arne Jacobsena jest zdecydowanie najlepiej sprzedającym się krzesłem w historii marki Fritz Hansen, a być może także w historii całego meblarstwa. Formowane ciśnieniowo krzesło fornirowe stanowi rozwinięcie klasycznego krzesła Ant™. 

Prezentowany produkt składa się z chromowanych lub malowanych nóg oraz formy siedziska i oparcia w wybarwianym drewnie jesionowym z widocznym usłojeniem, które może się różnić w  poszczególnych krzesłach. Oparcie zostało stworzone z jednego kawałka 9 warstwowej okleiny formowanej parowo. Poszczególne warstwy są zawsze wyłożone od wewnątrz bawełną indyjską.

Dostępne kolory: czarny, biały, szary, brązowy, żółty, pomarańczowy, fioletowy, różowy, czerwony, niebieski granatowy, zielony. Dodatkowo kolor czarny, biały, niebieski i pomarańczowy jest dostępny w opcji z nogami malowanymi na kolor siedziska. 

Seria 7™ ma wiele opcji i wykończeń. Dostępna jest seria lakierowana bez widocznego usłojenia, seria w różnych gatunkach naturalnego drewna, a także modele częściowo lub w całości tapicerowane skórą lub tkaniną. Krzesło może posiadać również obrotową nogę i podłokietniki. 

Seria 7™ doskonale nadaje się do przechowywania jedno w drugim do 12 sztuk w górę. Możliwe jest także łączenie krzeseł w szeregi oraz zamontowanie podręcznych stolików. 

Standardowa gwarancja: 5 lat

Czas oczekiwania na dostawę produktu wynosi 6-8 tygodni. 

Szczegóły produktu
80,5 cm
50 cm
52 cm
46 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: