Shell Dining Chair

Mater Design

Shell Dining Chair
  • Shell Dining Chair
  • Shell Dining Chair
  • Shell Dining Chair
  • Shell Dining Chair
  • Shell Dining Chair
Mater Design - Shell Dining Chair - Krzesła Skandynawskie
Mater Design - Shell Dining Chair - Krzesła Skandynawskie Mater Design - Shell Dining Chair - Krzesła Skandynawskie Mater Design - Shell Dining Chair - Krzesła Skandynawskie Mater Design - Shell Dining Chair - Krzesła Skandynawskie Mater Design - Shell Dining Chair - Krzesła Skandynawskie
Cena
2 999,00 zł Brutto
Wykończenie
Tkanina
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Shell Dining Chair - krzesło jadalniane od Mater Design za projektem, którego stoi amerykański projektant i rzemieślnik Michael W.Dreeben . 
Michael W.Dreeben ukończył rzeźbę na Uniwersytecie w Chicago i bardzo wyraźnie czuć to w jego projektach, które charakteryzuje rzeźbiarska wrażliwości i umiłowanie materiału, konstrukcji i tradycyjnego rzemiosła. Warsztat rzemieślniczy, Mike zdobywał w północnych Indiach, w okolicach Radżastanu w lokalnych pracowniach i stolarniach. 

Efekt pracy Michaela z Mater Design oraz z najpopularniejszym producentem skór w Skandynawii, marką Sorensen Leathers, zaowocował pięknym i niezwykle zmysłowym projektem krzesła Shell. Skóra o nazwie Ultra, którymi tapicerowane są krzesła Shell to skóra najwyższej jakości, garbowana roślinnie. Dzięki dodatkowej piance pod tapicerowanymi siedziskami, krzesła Shell oferują najwyższy komfort siedzenia, oraz zapewniają bardzo przyjemne wrażenia dotykowe. Szkielet krzesła jest zrobiony z litego drewna dębowego pochodzącego z certyfikowanych upraw i kontrolowanych i zrównoważonych wycinek z europejskich lasów.
Wykonane z niezwykłą starannością i pietyzmem, krzesła Shell będą zachwycać nas i naszych gości przez długie lata. 

Krzesła Shell dostępne są na zamówienie, w trzech rodzajach wykończenia: White matt lacquer, black stain oraz sirka grey stain.
Czas realizacji do 8 tygodni. 

Zapewnimy darmowy transport na terenie całego kraju wraz z gwarancją wniesienia.  

Przypominamy, że posiadamy w ofercie całą kolekcję Mater Design.
W razie pytań prosimy o kontakt na info@designzoo.pl

Szczegóły produktu
87 cm
49 cm
57 cm
dąb
45 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: