STRAP Chair

Ox denmarq

STRAP Chair
  • STRAP Chair
  • STRAP Chair
  • STRAP Chair
  • STRAP Chair
  • STRAP Chair
Ox denmarq - STRAP Chair - Krzesła Skandynawskie
Ox denmarq - STRAP Chair - Krzesła Skandynawskie Ox denmarq - STRAP Chair - Krzesła Skandynawskie Ox denmarq - STRAP Chair - Krzesła Skandynawskie Ox denmarq - STRAP Chair - Krzesła Skandynawskie Ox denmarq - STRAP Chair - Krzesła Skandynawskie
Cena
3 099,00 zł Brutto
Kolor
Model
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis
STRAP Chair

Projekt od OXdenmarq. Siedzisko ze skóry naturalnej. Stalowa Rama w kolorze czarnym. Fotel dostępny w czterech wybarwieniach: Hazelnut, Cognac, Mocca i Black. Krzesło można zamówić z podłokietnikami lub bez. 

Siedzisko wykonane jest ze skóry garbowanej roślinnie.

Garbowanie roślinne jest ekskluzywnym sposobem obróbki skóry ze względu na czasochłonny proces technologiczny (30dni) oraz surowce potrzebne do zabezpieczenia skóry przed gniciem. W obecnych czasach najpopularniejszą metodą obróbki skóry, jest garbowanie chromowe, które jest znacznie, bo aż 15-stokrotnie szybszą metodą, jednak jest też znacznie bardziej szkodliwa dla naszego zdrowia ze względu na rakotwórczy chrom, który wnika do naszego organizmu przez skórę. Cały proces odbywa się ręcznie z pomocą wykwalifikowanych rzemieślników. 

Należy pamiętać, że skora to materiał pochodzenia organicznego, gdzie żaden fragment nie jest sobie równy, a wszelkie niedoskonałości dodają skórze jedynie urody. Średnia grubość 4mm.

Produkt dostępny na zamówienie. Czas realizacji zamówienia 3-5tyg.
Zapewnimy darmowy transport na terenie Polski wraz z gwarancją wniesienia.  

W razie pytań prosimy o kontakt na info@designzoo.pl

Szczegóły produktu
80 cm
45 cm
45 cm
5 kg

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: