Timb Chair Upholstery

Normann Copenhagen

Timb Chair Upholstery
  • Timb Chair Upholstery
  • Timb Chair Upholstery
  • Timb Chair Upholstery
  • Timb Chair Upholstery
  • Timb Chair Upholstery
  • Timb Chair Upholstery
Normann Copenhagen - Timb Chair Upholstery - Krzesła Skandynawskie
Normann Copenhagen - Timb Chair Upholstery - Krzesła Skandynawskie Normann Copenhagen - Timb Chair Upholstery - Krzesła Skandynawskie Normann Copenhagen - Timb Chair Upholstery - Krzesła Skandynawskie Normann Copenhagen - Timb Chair Upholstery - Krzesła Skandynawskie Normann Copenhagen - Timb Chair Upholstery - Krzesła Skandynawskie Normann Copenhagen - Timb Chair Upholstery - Krzesła Skandynawskie
Cena
1 800,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Krzesło Timb Chair Upholstery posiada prostą, drewnianą konstrukcję i jest wykonane z ogromną dbałością o detale. Dodatkowo, jego siedzisko i oparcie są tapicerowane w skórze. To krzesło w najczystszej postaci – prosty i niezwykle funkcjonalny projekt, który jest niejako hołdem dla rzemieślniczych tradycji i materiału, z którego powstało.

To projekt, który dla marki Normann Copenhagen wykonał Simon Legald. Jest znany z tworzenia prostych i funkcjonalnych mebli, w których nie sposób znaleźć zbędne szczegóły. Tak powstają produkty o czystym wyrazie, które oddają hołd tradycyjnemu, duńskiemu wzornictwu. 

Krzywizny kontrastują tu z ostrymi liniami. Zachwyca jakością wykonania – eleganckie łączenia na kołki umożliwiają wykonanie krzesła bez użycia śrub. To dzięki temu w krześle Timb główną rolę odgrywa właśnie drewno. Krzesło Timb Upholstery składa się z ramy z litego jesionu, a także szerokiego siedziska i oparcia z okleiny jesionowej, które następnie są tapicerowane skórą.

Dzięki temu, że krzesło Timb Normann Copenhagen jest proste i funkcjonalne, łatwo wtapia się w każde otoczenie. Sprawia to, że doskonale współgra z każdym wnętrzem, nie dominując jego innych elementów.

Szczegóły produktu
1401616
82 cm
52 cm
51 cm
46 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: