Wishbone CH24 Cherry

Carl Hansen

Wishbone CH24 Cherry
  • Wishbone CH24 Cherry
  • Wishbone CH24 Cherry
Carl	Hansen - Wishbone CH24 Cherry - Krzesła Skandynawskie
Carl	Hansen - Wishbone CH24 Cherry - Krzesła Skandynawskie Carl	Hansen - Wishbone CH24 Cherry - Krzesła Skandynawskie
Cena
5 701,00 zł
4 845,85 zł Brutto -15%
Wykończenie
Siedzisko
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Krzesło Wishbone CH24 Cherry - kultowe krzesło Wishbone z litej czereśni z siedziskiem ze sznurka naturalnego lub czarnego. 

Krzesło CH24 Wishbone było jednym z pierwszych modeli, które Hans J. Wegner zaprojektował specjalnie dla Carla Hansena i Søna. Jest nieprzerwanie produkowane od 1950 roku. Dzięki swojej nadzwyczajnej formie, Wishbone zajmuje wyjątkową pozycję w świecie nowoczesnego designu.

Ten charakterystyczny projekt był ostatnią częścią serii Wegnera inspirowanej portretami duńskich kupców siedzących na chińskich krzesłach z dynastii Ming. Wegner został wizjonerem w dziedzinie projektowania mebli, łącząc górne szyny i ramiona w jedną całość. Charakterystyczny tył w kształcie litery "Y" zapewnia wygodne podparcie, a jednocześnie stabilność górnej części pleców.

Wielu postrzega CH24 jako krzesło idealne, ponieważ spełnia wymagania funkcjonalne w zakresie komfortu i stabilności, a jednocześnie ma wyraźny wygląd. Innymi słowy: to kwintesencja nowoczesnego duńskiego designu.

Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania 7- 9 tygodni. Posiadamy w ofercie całą kolekcję Carl Hansen&Son, więc jeśli nie znaleźli Państwo właściwego produktu lub mają Państwo pytania, prosimy o kontakt na info@designzoo.pl

Szczegóły produktu
76 cm
55 cm
51 cm
Drewno wiśniowe, sznurek.
45 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: