Arum Table Lamp, Black

Ferm Living

Arum Table Lamp, Black
  • Arum Table Lamp, Black
  • Arum Table Lamp, Black
  • Arum Table Lamp, Black
  • Arum Table Lamp, Black
Ferm Living - Arum Table Lamp, Black - Skandynawskie Lampki Biurkowe
Ferm Living - Arum Table Lamp, Black - Skandynawskie Lampki Biurkowe Ferm Living - Arum Table Lamp, Black - Skandynawskie Lampki Biurkowe Ferm Living - Arum Table Lamp, Black - Skandynawskie Lampki Biurkowe Ferm Living - Arum Table Lamp, Black - Skandynawskie Lampki Biurkowe
Cena
2 060,00 zł Brutto
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Lampa stołowa Arum Table Lamp w kolorze czarnym posiada zakrzywiony klosz od spodu pomalowany na biało, dzięki czemu otrzymujemy przyjemne, równomierne, miękkie i nastrojowe światło. Idealnie nadaje się na biurko lub kredens w domowym biurze i każdym innym pomieszczeniu. Podstawa wykonana jest z czarnego marmuru, konstrukcja z żelaza malowanego proszkowo, a klosz z aluminium. 

Lampa stołowa Arum to studium kontrastów - połączenie asymetrycznego klosza, smukłej metalowej nóżki i eleganckiej podstawy z czarnego marmuru. Jest to projekt duńskiej marki Ferm Living. Jest to produkt o idealnej równowadze strukturalnej. Ciężka, marmurowa podstawa przeważa nad delikatnym sposobem, w jaki abażur jest zawieszony na zakrzywionym, metalowym łuku. Dzięki temu jest stabilna i bardzo elegancka. 

Kolekcja mebli, akcesoriów i oświetlenia marki Ferm Living powstaje w sposób zrównoważony, opiera się na pasji do autentycznego projektowania i stawia funkcjonalność na pierwszym miejscu. To duńska marka z bazą w Kopenhadze, która współpracuje z rzemieślnikami na całym świecie. Dzięki temu otrzymujemy asortyment, który łączy skandynawską myśl z globalnymi umiejętnościami i tradycjami.

Szczegóły produktu
100132101
50 cm
20.5 cm
34 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: