Baby Dome Lamp

Mater Design

Baby Dome Lamp
  • Baby Dome Lamp
  • Baby Dome Lamp
  • Baby Dome Lamp
Mater Design - Baby Dome Lamp - Skandynawskie Lampki Biurkowe
Mater Design - Baby Dome Lamp - Skandynawskie Lampki Biurkowe Mater Design - Baby Dome Lamp - Skandynawskie Lampki Biurkowe Mater Design - Baby Dome Lamp - Skandynawskie Lampki Biurkowe
Cena
1 199,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Baby Dome Lamp - lampa biurkowa od Mater Design, zaprojektowana w Todd Bracher Studio. Brooklińskie studio projektowe, słynące z nowoczesnego i lukratywnego podejścia do projektowania, które na swoim koncie ma współpracę brandingową oraz projektową z największymi światowymi markami, takimi jak między innymi: Issey Miyake, Tom Dixon, Cartier czy Burberry.
Baby Dome Lamp to klasyczna i elegancka lampka biurkowa ze sferycznym, ręcznie formowanym, wyoblanym kloszem z aluminium lub miedzi, spod którego roztacza się subtelny i przytulny blask. Podstawa lampy zrobiona jest z malowanej proszkowo stali. Lampa dedykowana do przestrzeni zarówno prywatnych jak gabinety oraz przestrzeni publicznych jak biblioteki czy biura. Wersja miedziana jest, produkowana ręcznie przez lokalnych rzemieślników w Indiach. 

Lampa dostępna jest również w większym rozmiarze, w kolorze czarnym na stronie Designzoo.pl

Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania to 4 tygodnie. 

Zapewnimy darmowy transport na terenie całego kraju wraz z gwarancją wniesienia.  Przypominamy, że posiadamy w ofercie całą kolekcję Mater Design.
W razie pytań prosimy o kontakt na info@designzoo.pl

Szczegóły produktu
24,5 cm
25 cm
2 x 8W LED | 2 x E27

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: