BL1 table lamp - Brass base

Gubi

BL1 table lamp - Brass base
  • BL1 table lamp - Brass base
  • BL1 table lamp - Brass base
  • BL1 table lamp - Brass base
Gubi - BL1 table lamp - Brass base - Skandynawskie Lampki Biurkowe
Gubi - BL1 table lamp - Brass base - Skandynawskie Lampki Biurkowe Gubi - BL1 table lamp - Brass base - Skandynawskie Lampki Biurkowe Gubi - BL1 table lamp - Brass base - Skandynawskie Lampki Biurkowe
Cena
3 605,00 zł Brutto
Kolor
na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Zaprojektowana przez Roberta Dudleya Best w 1930 roku, lampa stołowa Bestlite BL1 to pożądany obiekt na całym świecie z silnym odniesieniem do Bauhausu. Winston Churchill, były premier Wielkiej Brytanii, osobiście wybrał lampę stołową Bestlite BL1 na swoje biurko w Whitehall a historyczne zapisy mówią, że Churchill zabierał ze sobą lampę podczas niezliczonych podróży po całym świecie. To był wielki przełom dla Bestlite, która stała się dzisiaj klasycznym designem. Minimalistyczny, ale charakterystyczny design sprawia, że idealnie pasuje do każdego domowego biura, przestrzeni roboczej, kreatywnego kącika, a nawet do oświetlenia przy stoliku nocnym lub w salonie.

Konstrukcja Bestlite pozostaje blisko swoich przemysłowych korzeni i wiernie odzwierciedla swój oryginalny design. Uwielbiana przez architektów, projektantów i miłośników projektowania w całej swojej długiej historii, dziś Bestlite stała się współczesnym klasykiem.

Czas realizacji: 2-3 tygodnie

Szczegóły produktu
001-01139
51-84 cm
16 cm
Max 30W, E14, Dł. przewodu: 2 m.

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: