Nox table

Astep

Nox table
  • Nox table
  • Nox table
  • Nox table
  • Nox table
Astep - Nox table - Skandynawskie Lampki Biurkowe
Cena
4 215,00 zł Brutto
Kolor
Ostatnie sztuki w magazynie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis
Nox (łac. Noc) w swojej istocie zachęca do przemieszczania się, aby upiększać i rozjaśniać codzienne życie, zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Nox uosabia zabawną i innowacyjną energię Alfredo Häberli w miękko przenośnej oprawie.

Charakterystyczną cechą systemu Nox jest bezprzewodowy system ładowania z technologią indukcyjną, dzięki czemu ta wyrafinowana i wszechstronna lampa może być używana bez zasilania sieciowego. Oprawa składa się z czterech elementów: podstawy ładującej, anodyzowanego korpusu z aluminium, zawierającego system ładowania, ręcznie dmuchanego klosza z mlecznego szkła i prostego uchwytu.

Wyposażony w dotykowy ściemniacz, Nox może zapewnić wystarczającą ilość światła do czytania i przytulne delikatne światło po przyciemnieniu. Idealna jako lampka nocna, Nox może być odłączony i przenoszony np. na balkon, a dzięki swoim bogatym materiałom doskonale sprawdzi się również w domu przy stole. Nox jest pierwszą lampą Alfredo Häberli dla Astep. Znany na całym świecie projektant znany jest z projektów, które łączą tradycję z innowacją, eksplorując kreatywny krajobraz rzemiosła, interakcji i ewolucji, który jest równie ważny dla Astep.

Nox jest montowany we Włoszech z wysokiej jakości materiałów, takich jak szkło opalowe i aluminium i zapewnia do piętnastu godzin użytkowania przy pełnym naładowaniu, pozostawiając dużo czasu na zwiedzanie nocy.
Szczegóły produktu
A02-T12-000B
1
32.5 cm
Ładowanie: Bezprzewodowa indukcja elektromagnetyczna,czas czuwania baterii: 15h
Opalane szkło, Aluminium

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: