Panthella Portable

Louis Poulsen

Panthella Portable
  • Panthella Portable
  • Panthella Portable
  • Panthella Portable
  • Panthella Portable
  • Panthella Portable
  • Panthella Portable
Louis Poulsen - Panthella Portable - Skandynawskie Lampki Biurkowe
Louis Poulsen - Panthella Portable - Skandynawskie Lampki Biurkowe Louis Poulsen - Panthella Portable - Skandynawskie Lampki Biurkowe Louis Poulsen - Panthella Portable - Skandynawskie Lampki Biurkowe Louis Poulsen - Panthella Portable - Skandynawskie Lampki Biurkowe Louis Poulsen - Panthella Portable - Skandynawskie Lampki Biurkowe Louis Poulsen - Panthella Portable - Skandynawskie Lampki Biurkowe
Cena
1 000,00 zł
800,00 zł Brutto -20%
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Klasyk marki Louis Poulsen powraca w jeszcze mniejszej i jeszcze bardziej funkcjonalnej formie. Lampa Panthella Portable to najnowsza edycja popularnej lampy stołowej Panthella projektu Vernera Pantona z 1971 roku. 

Celem, który chciał osiągnąć Panton było utworzenie lampy, w której zarówno podstawa, jak i klosz służą jako reflektor. Organiczny kształt lampy to znak rozpoznawczy Pantona. Przenośna lampka tworzy w stu procentach nieoślepiające światło, czego efektem jest subtelna i przyjemna atmosfera. 

Ta kultowa konstrukcja o średnicy 160 mm jest wierną w skali wersją oryginału z tą różnicą, że może być używana w dowolnym miejscu. Wykonana z klasycznego, opalizującego akrylu cieszy zarówno wyglądem, jak i jakością światła. Tworzy atrakcyjny i ekskluzywny nastrój na patio, w restauracji na świeżym powietrzu lub w dowolnym miejscu, w którym brakuje gniazdka elektrycznego. Ładowana jest za pomocą kabla i może działać aż do 5 h. Na podstawie lampy znajduje się przycisk ściemniacza, posiada trzy poziomy intensywności światła. 

Lampa sprzedawana jest w zestawie z kablem USB. Dodatkowo, istnieje możliwość dokupienia adaptera (wtyczki do gniazdka).

Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania: 6-8 tygodni. 

Szczegóły produktu
5744166661
23.2 cm
0.35 kg
10 cm
16 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: