Arum Swivel Wall Lamp

Ferm Living

Arum Swivel Wall Lamp
  • Arum Swivel Wall Lamp
  • Arum Swivel Wall Lamp
  • Arum Swivel Wall Lamp
Ferm Living - Arum Swivel Wall Lamp - Skandynawskie Lampy Ścienne
Ferm Living - Arum Swivel Wall Lamp - Skandynawskie Lampy Ścienne Ferm Living - Arum Swivel Wall Lamp - Skandynawskie Lampy Ścienne Ferm Living - Arum Swivel Wall Lamp - Skandynawskie Lampy Ścienne
Cena
1 435,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Lampa ścienna Arum posiada klosz od spodu pomalowany na biało, dzięki czemu otrzymujemy przyjemne, równomierne, miękkie i nastrojowe światło. Klosz wykonany jest z aluminium, a konstrukcja z żelaza. To studium kontrastów - połączenie asymetrycznego klosza i smukłej metalowej nóżki. Jest to projekt duńskiej marki Ferm Living. 

Lampa ścienna Arum Wall Lamp to połączenie asymetrycznego klosza w kolorze czarnym, który jest zawieszony na smukłej, metalowej ramie malowanej proszkowo. Projekt jest mocowany do ściany za pomocą wspornika, a klosz można odchylić, by dostosować go do własnych potrzeb i zapewnić optymalne warunki oświetleniowe w każdej sytuacji.

Kolekcja mebli, akcesoriów i oświetlenia marki Ferm Living powstaje w sposób zrównoważony, opiera się na pasji do autentycznego projektowania i stawia funkcjonalność na pierwszym miejscu. To duńska marka z bazą w Kopenhadze, która współpracuje z rzemieślnikami na całym świecie. Dzięki temu otrzymujemy asortyment, który łączy skandynawską myśl z globalnymi umiejętnościami i tradycjami. 

Szczegóły produktu
1104266325
47 cm
25.5 cm
44 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: