Arum Wall Lamp Tall, Cashmere

Ferm Living

Arum Wall Lamp Tall, Cashmere
  • Arum Wall Lamp Tall, Cashmere
  • Arum Wall Lamp Tall, Cashmere
  • Arum Wall Lamp Tall, Cashmere
Ferm Living - Arum Wall Lamp Tall, Cashmere - Skandynawskie Lampy Ścienne
Ferm Living - Arum Wall Lamp Tall, Cashmere - Skandynawskie Lampy Ścienne Ferm Living - Arum Wall Lamp Tall, Cashmere - Skandynawskie Lampy Ścienne Ferm Living - Arum Wall Lamp Tall, Cashmere - Skandynawskie Lampy Ścienne
Cena
1 390,00 zł
1 181,50 zł Brutto -15%
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Arum Tall Wall Lamp jest hybrydą lampy podłogowej i ściennej. Dodaje przestrzeni charakteru. To wyższa wersja kinkietu Arum. To połączenie asymetrycznego klosza w kolorze beżowym, który jest zawieszony na smukłej, metalowej ramie malowanej proszkowo. Metalowa rurka mocowana do ściany ukrywa tekstylny kabel. Projekt jest mocowany do ściany za pomocą wspornika, a klosz można odchylić, by dostosować go do własnych potrzeb i zapewnić optymalne warunki oświetleniowe w każdej sytuacji.

Projekt posiada klosz od spodu pomalowany na biało, dzięki czemu otrzymujemy przyjemne, równomierne, miękkie i nastrojowe światło. Klosz wykonany jest z aluminium, a konstrukcja z żelaza. To studium kontrastów - połączenie asymetrycznego klosza i smukłej metalowej nóżki. Jest to projekt duńskiej marki Ferm Living. 

To duńska marka z bazą w Kopenhadze, która współpracuje z rzemieślnikami na całym świecie. Dzięki temu otrzymujemy asortyment, który łączy skandynawską myśl z globalnymi umiejętnościami i tradycjami. Kolekcja mebli, akcesoriów i oświetlenia marki Ferm Living powstaje w sposób zrównoważony, opiera się na pasji do autentycznego projektowania i stawia funkcjonalność na pierwszym miejscu. 

Szczegóły produktu
110170693
127 cm
25.5 cm
44 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: