Passepartout JH10

&Tradition

Passepartout JH10
  • Passepartout JH10
  • Passepartout JH10
  • Passepartout JH10
&Tradition - Passepartout JH10 - Skandynawskie Lampy Ścienne
&Tradition - Passepartout JH10 - Skandynawskie Lampy Ścienne &Tradition - Passepartout JH10 - Skandynawskie Lampy Ścienne &Tradition - Passepartout JH10 - Skandynawskie Lampy Ścienne
Cena
1 563,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis
Projekt: JAIME HAYON

2016

“Jako projektant, zazwyczaj chcesz, aby Twoje projekty zostały zauważone”, śmieje się hiszpański artysta / projektant Jaime Hayon. „Oświetlenie  punktowe jest zazwyczaj anonimowe i ignorowane. Tworząc lampę Passepartout chciałem uzyskać wszechstronną lampę, jednak o ozdobnym wzorze, która mogłaby łatwo wpasować się w każdy typ środowiska przestrzennego. Najpierw wyobraziliśmy sobie środowisko, a następnie przedstawiliśmy sobie ramę, która je wyeksponuje. Dokładnie jak Passepartout. Gotowe!”. 

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz oświetlenia dużej, rozległej przestrzeni lub wąskiego korytarza, poszukujesz lamp do przytulnego otoczenia domowego czy miejsca pracy, lampa Passepartout emituje światło, które jest zaskakująco spokojne i niezakłócone. Nie zapomnieliśmy również o wbudowanej technologii LED, która zapewnia nie tylko wysokiej jakości emisję światła, ale dodatkowo jest energooszczędna, zaprojektowana specjalnie tak, aby światło było równomiernie rozproszone w przestrzeni.

Lampa jest wykończona matowo, posiada różne kształty. To produkt, który jest dekoracyjny, ale nie przyciągający nadmiernej uwagi. Wybierz jeden styl, aby uzyskać spójny wygląd lub połącz różne formy, aby stworzyć niepowtarzalny projekt.

Dostawa towaru w ciągu 48h lub w ciągu 2 tygodni jeśli towar nie znajduje się w magazynie. 

Szczegóły produktu
83401190
17 cm
15.5 cm
0.75 kg
11,5 W żarówka LED z możliwością przyciemniania
aluminium, poliwęglan, ABS

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: