Arum Floor Lamp, Black

Ferm Living

Arum Floor Lamp, Black
  • Arum Floor Lamp, Black
  • Arum Floor Lamp, Black
Ferm Living - Arum Floor Lamp, Black - Skandynawskie Lampy Stojące
Ferm Living - Arum Floor Lamp, Black - Skandynawskie Lampy Stojące Ferm Living - Arum Floor Lamp, Black - Skandynawskie Lampy Stojące
Cena
3 355,00 zł Brutto
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Lampa podłogowa Arum to projekt duńskiej marki Ferm Living. Projekt charakteryzuje się czarną podstawą z marmuru, połączoną z kloszem o organicznym kształcie. Jest to produkt o idealnej równowadze strukturalnej. Czarna marmurowa podstawa przeważa nad delikatnym sposobem, w jaki abażur jest zawieszony na zakrzywionym, metalowym łuku. Dzięki temu jest stabilna i bardzo elegancka.

Wnętrze klosza jest białawe i matowe, co sprawia, że lampa zapewnia miękkie i równomierne światło. Istnieje możliwość regulowania klosza tak, by dostosować go do potrzeb i zapewnić optymalne warunki oświetleniowe w każdej sytuacji. Podstawa lampy wykonana jest z czarnego marmuru, a konstrukcja jest żelazna i malowana proszkowo. Klosz wykonany jest z aluminium. 

Kolekcja mebli, akcesoriów i oświetlenia marki Ferm Living powstaje w sposób zrównoważony, opiera się na pasji do autentycznego projektowania i stawia funkcjonalność na pierwszym miejscu. To duńska marka z bazą w Kopenhadze, która współpracuje z rzemieślnikami na całym świecie. Dzięki temu otrzymujemy asortyment, który łączy skandynawską myśl z globalnymi umiejętnościami i tradycjami.

Szczegóły produktu
100133101
136 cm
25 cm
42 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: