Arum Floor Lamp, Cashmere

Ferm Living

Arum Floor Lamp, Cashmere
  • Arum Floor Lamp, Cashmere
  • Arum Floor Lamp, Cashmere
  • Arum Floor Lamp, Cashmere
  • Arum Floor Lamp, Cashmere
Ferm Living - Arum Floor Lamp, Cashmere - Skandynawskie Lampy Stojące
Ferm Living - Arum Floor Lamp, Cashmere - Skandynawskie Lampy Stojące Ferm Living - Arum Floor Lamp, Cashmere - Skandynawskie Lampy Stojące Ferm Living - Arum Floor Lamp, Cashmere - Skandynawskie Lampy Stojące Ferm Living - Arum Floor Lamp, Cashmere - Skandynawskie Lampy Stojące
Cena
3 355,00 zł Brutto
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Lampa podłogowa Arum to studium kontrastów. To połączenie asymetrycznego klosza, smukłej metalowej nóżki i eleganckiej podstawy z trawertynu. To projekt duńskiej marki Ferm Living. . Jest to produkt o idealnej równowadze strukturalnej. Ciężka, kamienna podstawa przeważa nad delikatnym sposobem, w jaki abażur jest zawieszony na zakrzywionym, metalowym łuku. Dzięki temu jest stabilna i bardzo elegancka.

Zakrzywiony klosz od spodu pomalowano na biało, dzięki czemu otrzymujemy przyjemne, równomierne, miękkie i nastrojowe światło. Istnieje możliwość regulowania klosza tak, by dostosować go do potrzeb i zapewnić optymalne warunki oświetleniowe w każdej sytuacji. Podstawa wykonana jest z trawertynu, konstrukcja z żelaza malowanego proszkowo, a klosz z aluminium. 

Kolekcja mebli, akcesoriów i oświetlenia marki Ferm Living powstaje w sposób zrównoważony, opiera się na pasji do autentycznego projektowania i stawia funkcjonalność na pierwszym miejscu. To duńska marka z bazą w Kopenhadze, która współpracuje z rzemieślnikami na całym świecie. Dzięki temu otrzymujemy asortyment, który łączy skandynawską myśl z globalnymi umiejętnościami i tradycjami.

Szczegóły produktu
110167693
136 cm
25 cm
42 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: