Multi-Lite Floor lamp Brass base

Gubi

Multi-Lite Floor lamp Brass base
  • Multi-Lite Floor lamp Brass base
  • Multi-Lite Floor lamp Brass base
Gubi - Multi-Lite Floor lamp Brass base - Skandynawskie Lampy Stojące
Gubi - Multi-Lite Floor lamp Brass base - Skandynawskie Lampy Stojące Gubi - Multi-Lite Floor lamp Brass base - Skandynawskie Lampy Stojące
Cena
5 400,00 zł Brutto
Kolor
na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Lampa Multi-Lite czyli propozycja lampy stojącej marki Gubi. Firmy projektowej, której celem jest świętowanie luksusu życia. Projekty Gubi łączą przeszłość i teraźniejszość, by nowe mogły się rozwijać. Multi-Lite jest więc nawiązaniem do złotej ery duńskiego desingu. Jej wygląd stymuluje zmysły, jest nie tylko piękna, ale także użyteczna.

Charakterystyczny kształt dwóch przeciwstawnych, ruchomych kloszy umożliwia stworzenie własnej instalacji dostosowanej do swoich potrzeb. Indywidualne obracanie kloszy sprawia, że lampa Multi-Lite może być ustawiona w wiele kombinacji. Oświetlenie może być zatem skierowane w górę, w dół lub wydzielać asymetryczne światło artystyczne w szerokiej gamie wartości w pomieszczeniu.

Dwa cylindryczne kształty stanowią jej podstawę, a metalowy pierścień obejmuje ją i zakotwicza dwie kuliste ćwiartki, co jest uzupełnieniem obrazu tego kultowego projektu.

Lampa Multi-Lite została zaprojektowana w 1972 roku przez Louisa Weisdorfa. Projektant zwykle w swoich dziełach używa wielu powtarzających się elementów, ta lampa jednak pod tym względem jest wyjątkowa, bo odzwierciedla jego zamiłowanie do różnorodności.

Idealnie wpasowuje się w ideę marki Gubi, która dąży do perfekcji z pasją i odwagą. Ta wyjątkowa lampa ma ponadczasowy wyraz, który pasuje do każdego wnętrza.

Czas realizacji: 2-3 tygodnie.

Szczegóły produktu
007-04131
148 cm
39 cm
Max 56W, E27

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: