Ray Floor Lamp

Mater Design

Ray Floor Lamp
  • Ray Floor Lamp
  • Ray Floor Lamp
  • Ray Floor Lamp
Mater Design - Ray Floor Lamp - Skandynawskie Lampy Stojące
Mater Design - Ray Floor Lamp - Skandynawskie Lampy Stojące Mater Design - Ray Floor Lamp - Skandynawskie Lampy Stojące Mater Design - Ray Floor Lamp - Skandynawskie Lampy Stojące
Cena
2 199,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis
Lampy marki Mater o nazwie RAY to niesamowita, nowa seria oświetlenia łącząca dwa szlachetne materiały jak Dąb i Stal w pięknie nowatorskim kontraście. Zaprojektowana przez duńskie studio projektowe PEDERJESSEN. Cała kolekcja Ray ma silne, estetyczne odniesienie do nordyckiego minimalizmu i łatwo utylizujących się materiałów. Drewniany klosz jest zamontowany wewnątrz stalowej obudowy z magnesami, dzięki czemu szczęśliwy posiadacz lampy może z łatwością ustawić wiązkę światła w dowolnym kierunku.

Zewnętrza obudowa lampy wykonana jest ze stali, natomiast wewnętrzny kielich z drewna. Do tego wykończona jest materiałowym przewodem. W skład kolekcji lamp Ray wchodzą lampy biurkowe, podłogowe, kinkiety i lampy wiszące w kolorach czarnym i białym.

Czas realizacji zamówienia

W momencie kiedy towar znajduje się na stanie magazynowym wysyłka wynosi 1-3 dni robocze. Jeżeli w momencie składania zamówienia nie posiadamy towaru na naszym stanie to czas realizacji zamówienia może wynieść od 2-3 tygodni.


Szczegóły produktu
02531
0
31.8 cm
11.9 cm
17.2 cm
MAX 9W LED | GU9 ( 3.5 W LED w zestawie)

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: