Steps Floor Light

Atelier Areti

Steps Floor Light
  • Steps Floor Light
  • Steps Floor Light
  • Steps Floor Light
Atelier Areti - Steps Floor Light - Skandynawskie Lampy Stojące
Atelier Areti - Steps Floor Light - Skandynawskie Lampy Stojące Atelier Areti - Steps Floor Light - Skandynawskie Lampy Stojące Atelier Areti - Steps Floor Light - Skandynawskie Lampy Stojące
Cena
5 499,00 zł Brutto
Rozmiar
Wykończenie
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis
Steps Floor Light

Zaskakująca w kształcie, prosta lampa podłogowa o nowoczesnej formie. Lampa dostępna w dwóch wielkościach i dwóch wykończeniach - z czarną konstrukcją lub białą.

Źródło światła: GU10, max 20W or LED 8W

 Atelier Areti jest studiem projektowym założonym przez artystki i projektantki  - siostry Gwendolyn i Guillane Kerschbaumer. Siedziba studia jest przede wszystkim w Londynie, a produkcja ma miejsce w Europie, głównie w Niemczech. Studio proponuje niezwykłe, niszowe i wyjątkowe w formie lampy. 
Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania 9 - 11 tygodni. Posiadamy w ofercie całą kolekcję Atelier Areti, więc jeśli nie znaleźli Państwo właściwej lampy lub mają Państwo pytania, prosimy o kontakt na info@designzoo.pl


Produkt na zamówienie. Każda lampa jest produkowana ręcznie dla konkretnego klienta. Czas oczekiwania od 8 do 11 tygodni. Zapewniamy darmowy transport. 

Szczegóły produktu
146OL-F01-ME01
150 cm / 195 cm
15 cm / 20 cm
13 cm / 15,7 cm
200 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: