Plate and Cone ceilling lamp

Atelier Areti

Plate and Cone ceilling lamp
  • Plate and Cone ceilling lamp
  • Plate and Cone ceilling lamp
Atelier Areti - Plate and Cone ceilling lamp - Skandynawskie Lampy Sufitowe
Atelier Areti - Plate and Cone ceilling lamp - Skandynawskie Lampy Sufitowe Atelier Areti - Plate and Cone ceilling lamp - Skandynawskie Lampy Sufitowe
Cena
7 139,00 zł Brutto
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis
Plate and Cone ceilling lamp

Plate and Cone - to niezwykle efektowna lampa z talerzem i typowym dla marki szklanym kloszem w kształcie stożka. Doskonale nadaje się do wnętrz minimalistycznych ale także do projektów typu vintage, czy art deco. Lampa nadaje się do montażu na suficie.

Lampa występuje w dwóch rozmiarach . Cena dotyczy rozmiaru Small. Jeśli interesuje Państwa rozmiar Large ( szkic techniczny do obejrzenia wśród zdjęć)- zapraszamy do kontaktu w celu wyceny.

Small : średnica talerza 49 cm 
Large : średnica talerza 65 cm 

Atelier Areti jest studiem projektowym założonym przez artystki i projektantki  - siostry Gwendolyn i Guillane Kerschbaumer. Siedziba studia jest przede wszystkim w Londynie, a produkcja ma miejsce w Europie, głównie w Niemczech. Studio proponuje niezwykłe, niszowe i wyjątkowe w formie lampy. 
Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania 9 - 11 tygodni. Posiadamy w ofercie całą kolekcję Atelier Areti, więc jeśli nie znaleźli Państwo właściwej lampy lub mają Państwo pytania, prosimy o kontakt na info@designzoo.pl

Przypominamy, że zapewniamy darmowy transport wraz z gwarantowaną usługą wniesienia. 
Szczegóły produktu
134OL-C01-BR01
65 cm
30 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: