Plate and Sphere 2 Ceiling / Wall light

Atelier Areti

Plate and Sphere 2 Ceiling / Wall light
  • Plate and Sphere 2 Ceiling / Wall light
  • Plate and Sphere 2 Ceiling / Wall light
Atelier Areti - Plate and Sphere 2 Ceiling / Wall light - Skandynawskie Lampy Sufitowe
Atelier Areti - Plate and Sphere 2 Ceiling / Wall light - Skandynawskie Lampy Sufitowe Atelier Areti - Plate and Sphere 2 Ceiling / Wall light - Skandynawskie Lampy Sufitowe
Cena
8 005,00 zł Brutto
Rozmiar
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Plate and Sphere 2 Ceiling / Wall light

Plate and sphere 2 - to druga wersja tej lampy, niezwykle efektowna lampa z talerzem i typowym dla marki szklanym kloszem umiejscowionym na sztycy. Doskonale nadaje się do wnętrz minimalistycznych ale także do projektów typu vintage, czy art deco. Lampa nadaje się do montażu zarówno na suficie, jak i na ścianie.

Lampa występuje w dwóch rozmiarach . Cena dotyczy rozmiaru Small. Jeśli interesuje Państwa rozmiar Large ( szkic techniczny do obejrzenia wśród zdjęć)- zapraszamy do kontaktu w celu wyceny.

Small : średnica talerza 49 cm 
Large : średnica talerza 65 cm 

Atelier Areti jest studiem projektowym założonym przez artystki i projektantki  - siostry Gwendolyn i Guillane Kerschbaumer. Siedziba studia jest przede wszystkim w Londynie, a produkcja ma miejsce w Europie, głównie w Niemczech. Studio proponuje niezwykłe, niszowe i wyjątkowe w formie lampy. 
Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania 9 - 11 tygodni. Posiadamy w ofercie całą kolekcję Atelier Areti, więc jeśli nie znaleźli Państwo właściwej lampy lub mają Państwo pytania, prosimy o kontakt na info@designzoo.pl


Szczegóły produktu
173OL-C04-ME01
49 cm / 65 cm
20 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: