AMP Chandelier Large

Normann Copenhagen

AMP Chandelier Large
  • AMP Chandelier Large
  • AMP Chandelier Large
  • AMP Chandelier Large
Normann Copenhagen - AMP Chandelier Large - Skandynawskie Lampy wiszące
Normann Copenhagen - AMP Chandelier Large - Skandynawskie Lampy wiszące Normann Copenhagen - AMP Chandelier Large - Skandynawskie Lampy wiszące Normann Copenhagen - AMP Chandelier Large - Skandynawskie Lampy wiszące
Cena
7 425,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Amp Chandelier - żyrandol Normann Copenhagen, zaprojektowany przez utalentowanego Simona Legalda, który w 2012r. ukończył Duńska Akademie Sztuk Pięknych. 
Inspirowany amplifikatorami z lat 60-tych, Amp Chandelier przez użycie materiałow takich jak marmur i szkło zyskał bardzo współczesny charakter, choć w każdej konfiguracji kolorystycznej jest on inny. 
Monochromatyczny, nieprzeźroczysty biały żyrandol jest ascetycznie czysty w formie i najlepiej odnajdzie się surowych aranżacjach.
Czarny zaś jest wytworny, przytulny i mroczny i  zarazem. Urzekający blask żyrandola z zielonego marmuru ze szkłem barwionym na złoto doda elegancji i ciepła każdej przestrzeni. 

Imponujący, bezpretensjonalny i nastrojowy, tak w skrócie możemy określić Amp Chandelier który może dumnie wisieć w surowym, miejskim salonie, przytulnej jadalni w domu nad morzem czy hotelowym lobby.

Żyrandol dostępny na zamówienie w dwóch rozmiarach, w trzech wariantach kolorystycznych: biały, czarny i zielony. 
Zapewnimy darmowy transport powyżej kwoty zakupu 300 złotych. Przypominamy, że posiadamy w ofercie całą kolekcję Normann Copenhagen. W razie pytań prosimy o kontakt na info@designzoo.pl

Szczegóły produktu
502081
62,5 cm
85 cm
7,4 kg

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: