Copenhagen pendant SC8

&Tradition

Copenhagen pendant SC8
  • Copenhagen pendant SC8
  • Copenhagen pendant SC8
  • Copenhagen pendant SC8
  • Copenhagen pendant SC8
&Tradition - Copenhagen pendant SC8 - Skandynawskie Lampy wiszące
&Tradition - Copenhagen pendant SC8 - Skandynawskie Lampy wiszące &Tradition - Copenhagen pendant SC8 - Skandynawskie Lampy wiszące &Tradition - Copenhagen pendant SC8 - Skandynawskie Lampy wiszące &Tradition - Copenhagen pendant SC8 - Skandynawskie Lampy wiszące
Cena
3 140,00 zł
2 512,00 zł Brutto -20%
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Lampa Copenhagen Pendant SC8 to największa z serii trzech wiszących lamp o tej samej nazwie. To połączenie klasyki i nowoczesności, morskiego i industrialnego stylu. Space Copenhagen chcialo stworzyć lampę w stylu industrialnym, która jest jednocześnie elegancka i poetycka.

Wisząca lampa Copenhagen występuje w trzech kolorach. Klosz formowany jest z jednego kawałka metalu i lakierowany matowo – w odróżnieniu od mniejszych, w wypadku Copenhagen Pendant SC8 nie występuje wykończenie z dmuchanego szkła opalowego. Zawieszka wykonana jest zaś z frezowanego i wycinanego laserowo mosiądzu, który następnie jest matowiony w procesie galwanizacji. 

To projekt duńskiego biura Space Copenhagen, których znakiem szczególnym jest tworzenie projektów dopracowanych w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Nie inaczej jest w przypadku Copenhagen Pendant SC8. Lampa wisząca Copenhagen zachwyca swoim prostym, industrialnym charakterem.

W kolekcji posiadamy całą kolekcję lamp Copenhagen. Lampa wisząca powstała jako pierwsza, a później dołączyły do niej także lampa stołowa, lampa biurkowa, kinkiet i lampa podłogowa. 

Szczegóły produktu
20951395
53 cm
60 cm
4,5 kg
E27 max 160 Watt / 30 Watt CFL
Klosz z lakierowanej stali ze stalową, ocynkowaną zawieszką, 6 m przewód

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: