Donna Circle 100 Pendant

Pholc

Donna Circle 100 Pendant
  • Donna Circle 100 Pendant
Pholc - Donna Circle 100 Pendant - Skandynawskie Lampy wiszące
Cena
6 340,00 zł Brutto
Kolor
na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Lampa wisząca Donna Circle 100 to przepiękny i bardzo przestronny projekt o wyrazistej osobowości. Z powodzeniem sprawdzi się we wszystkich środowiskach – czy to przestrzeni prywatnej, czy publicznej. Klosze inspirowane są szykownymi tkaninami używanymi w świecie mody. Dodatkowym wyzwaniem było utworzenie wrażenia miękkości tkaniny przy użyciu twardego materiału.

To rozszerzenie kolekcji lamp Donna marki Pholc. Donna Circle Pendant, analogicznie do swojej starszej siostry – pojedynczej lampy Donna, zaprojektowana jest tak, by sprawiać wrażenie miękkiej plisowanej tkaniny, choć w rzeczywistości wykonana jest lekkiego i cienkiego aluminium.

Lampa Donna Circle Pholc powstała na potrzeby większych przestrzeni. Daje ciepłe i bezpośrednie światło skierowane w dół. W odróżnieniu do lampy pojedynczej, dzięki aż ośmiu kloszom da zdecydowanie więcej światła. Obręcz, na której umiejscowione są klosze ma średnicę 100 cm. W kolekcji posiadamy także lampę Donna Circle 60 o mniejszej średnicy i ilości żarówek, a także Donna Line o zupełnie innej formie.

Szczegóły produktu
100
Max 6*7W, Dł. przewodu 3m

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: