Donna Circle 60 Pendant

Pholc

Donna Circle 60 Pendant
  • Donna Circle 60 Pendant
Pholc - Donna Circle 60 Pendant - Skandynawskie Lampy wiszące
Cena
4 180,00 zł Brutto
Kolor
na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Lampa wisząca Donna Circle 60 to rozszerzenie kolekcji lamp Donna marki Pholc. Donna Pendant Circle, analogicznie do swojej poprzedniczki – pojedynczej lampy Donna, zaprojektowana jest tak, by sprawiać wrażenie miękkiej plisowanej tkaniny, choć w rzeczywistości wykonana jest lekkiego i cienkiego aluminium.

Klosze inspirowane są szykownymi tkaninami używanymi w świecie mody. Dodatkowym wyzwaniem było utworzenie wrażenia miękkości tkaniny przy użyciu twardego materiału. To przepiękny i bardzo przestronny projekt o wyrazistej osobowości. Z powodzeniem sprawdzi się we wszystkich środowiskach – czy to przestrzeni prywatnej, czy publicznej.

Lampa Donna Circle Pholc powstała na potrzeby większych przestrzeni. Daje ciepłe i bezpośrednie światło skierowane w dół. W odróżnieniu do lampy pojedynczej, dzięki aż sześciu kloszom da zdecydowanie więcej światła. Obręcz, na której umiejscowione są klosze ma średnicę 60 cm. W kolekcji posiadamy także lampę Donna Circle 120 o większej średnicy i ilości żarówek, a także Donna Line o zupełnie innej formie.

Szczegóły produktu
60
Max 6*7W, Dł. przewodu 3m

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: