Ilios Pendant Light

Atelier Areti

Ilios Pendant Light
  • Ilios Pendant Light
  • Ilios Pendant Light
Atelier Areti - Ilios Pendant Light - Skandynawskie Lampy wiszące
Atelier Areti - Ilios Pendant Light - Skandynawskie Lampy wiszące Atelier Areti - Ilios Pendant Light - Skandynawskie Lampy wiszące
Cena
2 779,00 zł Brutto
Wykończenie
Ostatnie sztuki w magazynie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Ilios Pendant Light

Lampa ścienna wykonana z metalu, mosiądzu i szkła. Lampa może być w wersji z kablem w oplocie lub na metalowej rurce ( prosimy o kontakt w sprawie wyceny tej wersji ).  Lampa ma również swoją wersję ścienną, również do obejrzenia na naszej stronie.

Źródło światła : G9 max 6W LED - nie jest częścią zestawu.

Podsyfitka znajduje się w zestawie

Atelier Areti jest studiem projektowym założonym przez artystki i projektantki  - siostry Gwendolyn i Guillane Kerschbaumer. Siedziba studia jest przede wszystkim w Londynie, a produkcja ma miejsce w Europie, głównie w Niemczech. Studio proponuje niezwykłe, niszowe i wyjątkowe w formie lampy. 

Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania 9 - 11 tygodni. Posiadamy w ofercie całą kolekcję Atelier Areti, więc jeśli nie znaleźli Państwo właściwej lampy lub mają Państwo pytania, prosimy o kontakt na info@designzoo.pl


Produkt na zamówienie. Każda lampa jest produkowana ręcznie dla konkretnego klienta. Czas oczekiwania od 8 do 11 tygodni. Zapewniamy darmowy transport. 

Szczegóły produktu
150OL-P01-BR01
2
12 cm
8 cm
150 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: