Luiz Lamp

Mater Design

Luiz Lamp
  • Luiz Lamp
Mater Design - Luiz Lamp - Skandynawskie Lampy wiszące
Cena
1 299,00 zł Brutto
Wykończenie
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Luiz Lamp - korkowa lampa wisząca od Mater Design, zaprojektowana przez studio projektowe Böttcher & Kayser z Berlina, którzy mają na swoim koncie prestiżowe nagrody Red Dot.
Luiz Lamp jest współczesną interpretacją tradycyjnej lampy, łączącą w sobie najwyższą jakość materiałów i tradycyjne rzemiosło. Korek, z którego wykonany jest abażur lampy pochodzi z portugalskich dębów. Średnia żywotność tych drzew to 200 lat, a zbiór korka odbywa się co 9 lat. Taki cykl pozwala drzewu na regeneracje, a cały proces jest dla niego nieszkodliwy i proekologiczny. Troska o środowisko jest głęboko zakorzeniona we wszystkich projektach i DNA marki Mater Design.
Korek to trwały, ognioodporny, elastyczny i ekologiczny materiał, który od lat jest z powodzeniem jest bardzo chętnie wykorzystywany przez najlepszych światowych projektantów. 
Lampa wykonana jest z czarnego metalu i posiada dwumetrowy, materiałowy kabel. Idealnie odnajdzie się jadalni, sypialni czy w niewielkim salonie. 

Produkt dostępny na zamówienie. 

Zapewnimy darmowy transport na terenie całego kraju wraz z gwarancją wniesienia.  Przypominamy, że posiadamy w ofercie całą kolekcję Mater Design.
W razie pytań prosimy o kontakt na info@designzoo.pl

Szczegóły produktu
15 cm
18,5 cm
2m (kabel)
E27 / Max 8W LED

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: