Mass Light NA6

&Tradition

Mass Light NA6
  • Mass Light NA6
  • Mass Light NA6
  • Mass Light NA6
&Tradition - Mass Light NA6 - Skandynawskie Lampy wiszące
&Tradition - Mass Light NA6 - Skandynawskie Lampy wiszące &Tradition - Mass Light NA6 - Skandynawskie Lampy wiszące &Tradition - Mass Light NA6 - Skandynawskie Lampy wiszące
Cena
6 282,00 zł
5 025,60 zł Brutto -20%
Kolor
na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Projektu: NORM ARCHITECTS

2012

Podróżując do takich miast jak Paryż, Barcelona i Nowy Jork, architekci Kasper Rønn i Jonas Bjerre-Poulsen byli zafascynowani lampami ulicznymi; charakterystyczny żeliwny top - wyglądający trochę jak kapelusz - z półprzezroczystą szklaną kulą u podstawy. Po powrocie do studia Kasper i Jonas odizolowali lampę uliczną od jej pierwotnego zastosowania i przekazali kształt oraz kombinację materiałów, aby zaprojektować wyjątkowe, wewnętrzne światło - Mass Light.

Klosz został po raz pierwszy wprowadzony na rynek w brązowym marmurze i szkle, ponieważ architekci pragneli stworzyć lampę z naturalnego kamienia, która wytrzyma codzienne użytkowanie. Nietypowe zastosowanie litego marmuru do lampy daje wyjątkowe poczucie jakości i trwałości. Później do oferty dodano dwa inne wysokiej jakości materiały w postaci miedzi i mosiądzu. Kształt Mass Light jest odważny, silny i męski. Jednak kobiece krzywe łagodzą ekspresję. Dobrze znany kształt pozwala skupić się na pięknie materiałów, ich estetycznych strukturach i kolorach.

Dostawa towaru w ciągu 48h lub w ciągu 2 tygodni jeśli towar nie znajduje się w magazynie. 

Szczegóły produktu
20610901
Min. 80 cm, Max. 175 cm
40 cm
Metal, marmur, białe szkło opalowe kwasoodporne, czarny przewód o długości 4 metrów.

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: