Multi-Lite Pendant Small- Black Base

Gubi

Multi-Lite Pendant Small- Black Base
  • Multi-Lite Pendant Small- Black Base
Gubi - Multi-Lite Pendant Small- Black Base - Skandynawskie Lampy wiszące
Cena
3 450,00 zł Brutto
na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Lampa Multi-Lite Pendant czyli propozycja wiszącej lampy, która nada osobliwy wyraz każdemu wnętrzu. Jeżeli zależy Ci na funkcjonalności i skandynawskim designie, sięgnij po Multi-Lite. Gubi to firma projektowa, która w swoich produktach szczególną uwagę poświęca świętowaniu luksusu życia.

Ten szczególny produkt, poprzez swoja anatomię, umożliwia wiele kombinacji oświetlenia. Obracanie kloszy sprawia, że oświetlenie może być skierowane w górę, w dół lub wydzielać asymetryczne światło artystyczne w szerokiej gamie wartości w pomieszczeniu.

Multi-Lite Gubi wpisuje się w kanon tej firmy, polegający na umiejętnym łączeniu przeszłości z teraźniejszością. Śmiało nawiązuje do złotej ery duńskiego designu. Jest piękna, użyteczna, a jej wygląd stymuluje zmysły. Dzięki dwóm przeciwstawnym, ruchomym kloszom, możliwe jest utworzenie własnej instalacji dostosowanej do indywidualnych potrzeb.

Lampa Multi-Lite Gubi jest wyjątkowa także ze względu na jej projektanta. Powstała w 1972 roku, a jej autorem jest Louis Weisdorf. Twórca, który zwykle w soich dziełach używa wielu powtarzających się elementów. Multi-Lite odbiega zatem od reguły, bo odzwierciedla jego zamiłowanie do różnorodności. Idealnie wpasowuje się w ideę marki Gubi, która dąży do perfekcji z pasją i odwagą. Ta wyjątkowa lampa ma ponadczasowy wyraz, który pasuje do każdego wnętrza.

Czas realizacji: 2-3 tygodnie

Szczegóły produktu
10072258
25.5 cm
Max 57W, E 27, Dł. przewodu 4m

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: