Periscope II Sphere

Atelier Areti

Periscope II Sphere
  • Periscope II Sphere
Atelier Areti - Periscope II Sphere - Skandynawskie Lampy wiszące
Cena
1 319,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis
Periscope II Sphere -  to druga wersja lampy przypominającej peryskop - industrialne ramię wraz ze integrowaną podsufitką posiada u podstawy mosiężny łącznik umożliwiający sterowanie ramieniem i różne ustawienia lampy. W tej wersji, inaczej niż w modelu Periscope I Sphere stożkowa podstawa szklanego klosza nie posiada już możliwości zmiany położenia. 

W podanej cenie lampa występuje w kolorze czarnym lub białym. Możliwe jest wyprodukowanie egzemplarza w dowolnym kolorze - pytania o warunki zakupu takiego produktu prosimy kierować na adres info@designzoo.pl

Lampa została wykonana z metalu, klosz jest szklany, łącznik mosiężny. 
Źródło światła: E14 max 25W. Żarówki nie ma w komplecie. 

Atelier Areti jest studiem projektowym założonym przez artystki i projektantki  - siostry Gwendolyn i Guillane Kerschbaumer. Siedziba studia jest przede wszystkim w Londynie, a produkcja ma miejsce w Europie, głównie w Niemczech. Studio proponuje niezwykłe, niszowe i wyjątkowe w formie lampy. 
Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania 9 - 11 tygodni. Posiadamy w ofercie całą kolekcję Atelier Areti. Przypominamy, że zapewniamy darmowy transport. 
Szczegóły produktu
073OL-P01-ME01
45,5 cm
Klosz 43,5 cm
10 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: