Lampa PH Artichoke

Louis Poulsen

Lampa PH Artichoke
 • Lampa PH Artichoke
 • Lampa PH Artichoke
 • Lampa PH Artichoke
 • Lampa PH Artichoke
 • Lampa PH Artichoke
 • Lampa PH Artichoke
 • Lampa PH Artichoke
 • Lampa PH Artichoke
 • Lampa PH Artichoke
Louis Poulsen - Lampa PH Artichoke - Skandynawskie Lampy wiszące
Louis Poulsen - Lampa PH Artichoke - Skandynawskie Lampy wiszące Louis Poulsen - Lampa PH Artichoke - Skandynawskie Lampy wiszące Louis Poulsen - Lampa PH Artichoke - Skandynawskie Lampy wiszące Louis Poulsen - Lampa PH Artichoke - Skandynawskie Lampy wiszące Louis Poulsen - Lampa PH Artichoke - Skandynawskie Lampy wiszące Louis Poulsen - Lampa PH Artichoke - Skandynawskie Lampy wiszące Louis Poulsen - Lampa PH Artichoke - Skandynawskie Lampy wiszące Louis Poulsen - Lampa PH Artichoke - Skandynawskie Lampy wiszące Louis Poulsen - Lampa PH Artichoke - Skandynawskie Lampy wiszące
Cena
37 400,00 zł Brutto
Kolor
Średnica
na zamówienie Sztuk

 • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
 • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

PH Artichoke - lampa "karczoch"

Projekt: Poul Henningsen

Nikt, tak jak Skandynawowie, nie zdaje sobie sprawy z wyjątkowej roli, jaką w naszym życiu odgrywa światło. Szczególną wagę przywiązuje do niego marka Louis Poulsen, której produkty mają odbijać i wspierać rytm naturalnego światła.

Lampa „karczoch” to efekt współpracy marki Louis Poulsen i ikony designu – Poula Henningsena. Projektanta wyjątkowego, który stworzył jedne z najbardziej ikonicznych dzieł w historii skandynawskiego designu.

Perfekcyjna i misterna konstrukcja aż 72 precyzyjnie umieszczonych liści na 12 łukach. Tak zaaranżowane oświetlenie zapewnia w 100% nieoślepiające światło, które jednocześnie tworzy unikatowy wzór.

To piękne i wygodne światło rozprowadzone jest zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz. Idealnie wpasowuje się więc w główny cel Louis Poulsen – zaaranżować oświetlenie tak, by wpływało na jakość życia i podnosiło jego komfort.

Lampa Louis Poulsen Artichoke dostępna jest również w innych rozmiarach i specyfikacjach technicznych dotyczących mocy i rodzaju żarówek. Prosimy o kontakt ze sklepem w celu poznania szczegółów oferty. Produkt dostępny na zamówienie.

W naszej ofercie znajdziesz całą kolekcję Lamp Louis Poulsen.
Jeśli masz jakieś pytania zapraszamy do kontaktu na info@designzoo.pl.

Szczegóły produktu
5741093520
49.7 cm/ 58 cm
48 cm/ 60 cm
Min: 8.3 kg Max: 27.5 kg
200W E27 w Ø 480. Halolux 230W w Ø 600. Rodzaj zawieszenia- przewód 3x0.75mm2 i kabel. Dekiel: tak. Długość kabla: 4m.
Miedź lub stal nierdzewna, szczotkowana i powleczona. Kolor biały, malowany na mokro. Polerowana stal nierdzewna.

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: