Reveal lampa wisząca

Northern

Reveal lampa wisząca
  • Reveal lampa wisząca
  • Reveal lampa wisząca
  • Reveal lampa wisząca
Northern - Reveal lampa wisząca - Skandynawskie Lampy wiszące
Northern - Reveal lampa wisząca - Skandynawskie Lampy wiszące Northern - Reveal lampa wisząca - Skandynawskie Lampy wiszące Northern - Reveal lampa wisząca - Skandynawskie Lampy wiszące
Cena
2 387,00 zł Brutto
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Lampa wisząca Reveal to skandynawski design w najczystszej postaci. Jej gładkie krzywizny i niezdobione powierzchnie są znakami rozpoznawczymi skandynawskiego wzornictwa i pięknie łączą się z tradycjami szklarstwa na całym świecie.

Mistrzowie rzemiosła przekształcają stopione szkło w idealne, puste w środku kule, dzięki czemu każdy klosz jest wyjątkowy. Jej projektantka, Silje Nesdal, połączyła współczesny styl i tradycyjne rzemiosło, znajdując jednocześnie wyraz elegancji i prostoty. Światło Reveal zostało zredukowane do najistotniejszych elementów, by stworzyć nowy związek między strukturą, cieniem i źródłem światła. Klosz jest umocowany na umieszczonej w środku rurce LED.

Klosz wykonany jest ze szkła dmuchanego i występuje w szarym odcieniu. Mocowanie wykonane jest z aluminium i białego opalizującego akrylu. Przewód jest biały. Subtelny klosz Reveal odzwierciedlają blade kolory skandynawskiego świtu i migoczące światło występujące na norweskim wybrzeżu.

Średnica: 35 cm

Wymiary podsufitki: 14 cmx7(h)cm

Szczegóły produktu
no_REVEAL_pendant

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: